פיירול בינלאומי

שירותי הפיירול הבינלאומיים של חברת ‘אדקו’ מאפשרים לחברות קטנות וגדולות להרחיב את פעילותם מבחינה גלובלית מבלי להצטרך להבין ולהתעסק עם חוקים וזכויות של עובדים במדינה אחרת. מנהלי החברות וכן מעסיקים רבים מעדיפים להפנות את העבודה המורכבת הזו לחברה מקצועית אשר מתמחה בחוקי שכר וזכויות עובדים בכל מדינות העולם כחברת ‘אדקו’.

לאורך השנים הלך וגבר הצורך בשימוש בחברות חיצוניות לשירותי פיירול. חברות הייטק רבות הבינו את היעילות הגדולה שניתנת בשירותים אלו ועם השנים לומדות זאת גם  חברות רבות בתחומים השונים. היחסים בין העובדים לחברה בה הם מועסקים אינו מסתכם בקשר מקצועי בלבד. נכון שעיקר הקשר מתבטא בתוכנו המקצועי והעובדים נותנים שירות לחברה בהתאם לצרכיה ולכישוריהם של העובדים, אך ישנו גם את הקשר הטכני שכולל את כל העיסוק בתשלומים ובשמירה על זכויות העובדים.

במקרים רבים חברות יעדיפו לשכור את שירותיה של חברה חיצונית עבור מימוש שני סוגי הקשרים הללו, הן בקשר המקצועי והן בקשר הטכני, וזאת ע”י שימוש בשירותי פיירול או מיקור חוץ. בשיטת העסקה של מיקור חוץ תעביר החברה המעסיקה את כל ההתקשרות לחברה החיצונית והיא תספק את התוצר הסופי לחברה המעסיקה.

אולם, ישנם מצבים בהם החברה תעדיף לשמור אצלה את הקשר המקצועי, היא תירצה לשמור על האחריות בתהליך איתור, מיון וגיוס העובדים שלה, ואילו את הקשר הטכני-אדמיניסטרטיבי תפנה לחברה חיצונית שתתפעל עבורה את כל פרוצדורות פתיחת תיקי עובד, העברות תשלומים, זכויות עובדים וכדומה. שירותי פיירול בינלאומיים מספקים לחברות רבות הקלה מנהלית ובירוקרטית כאשר איננה מעוניינת להחזיק במחלקת מש”א משל עצמה או להבדיל כדי להוציא חלק ממנו החוצה. 

לחברות רבות יש עומס כבד בכל הרבדים השונים של הארגון ועל כן ישמחו להוריד מעצמם נטל מסובך של הכרת חוקים וזכויות סוציאליות, בנוסף לשמירה על עדכונים שוטפים ושנויים של עולם משאבי האנוש, בטח שכן כשמדובר באופן גלובלי.

‘אדקו’ מספקת אחראיות עבור כל הנושאים הקשורים בעובד ובתנאיו החל מחוזה העבודה, זכויות העובד השונות, ניכויים, פיצויי פיטורים, הפרשות סוציאליות ועוד, בהתאם למדינה הרלוונטית שבה החברות מעוניינות להתרחב. בשל היותה חברה גלובלית בעלת ניסיון רב שנים ופריסה עולמית מהנרחבות העולם, יכולה ‘אדקו’ לספק הגנה מפני טעויות שעלולות לנבוע מחוסר ניסיון והיכרות עמוקה עם חוקי העובדים המקומיים.  

בעזרת שירותי הפיירול הבינלאומיים יכולות החברות לפנות זמן ומשאבים רבים למינוף ליבת הפעילות שלהם ומאפשרת להם להתפתח ולהתרחב גלובלית בצורה יעילה יותר. 

דילוג לתוכן