נוף הודו ממעוף הציפור

מאמרים בנושא

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook

שירותי פיירול בהודו

תוכן עניינים

בשנים האחרונות יחסי הודו-ישראל הרקיעו שחקים. אחרי שנים של יחסים קרים במאה הקודמת, מאז נפילת הגוש הסובייטי, שתי המדינות כוננו יחסים דיפלומטיים תקינים. בעשור האחרון, המדינות מקיימות יחסי סחר הדוקים, בעיקר בתחומי הנשק, חקלאות, אבנים יקרות, ציוד רפואי ועוד. 

מאז פרוץ מגפת הקורונה, המדינות מקיימות ביניהן גם שיתופי פעולה פוריים במלחמה נגד הנגיף. נוכח היחסים המעולים בין המדינות, ישנן הזדמנויות רבות עבור בעלי ובעלות העסקים הישראלים לפתח את פעילותם העסקית בהודו.

שירותי פיירול מהווים מאפשרים להעסיק עובדים בהודו תוך צמצום התעסקות החברה בסוגיות אדמיניסטרטיביות, לגליות ומינהלתיות, ובכך מסייעים לעסקים ישראלים למקסם את תועלתם הכלכלית בעת פעילותם העסקית בהודו. ׳אדקו׳ ישראל הינה חברת ניהול המספקת פתרונות גלובליים לעסקים, ביניהם שירותי ייעוץ פיננסי, גיוס והשמה, ניהול מש”א ועוד, ב-66 מדינות ברחבי העולם, וביניהן גם בהודו!

מהם המאפיינים הייחודיים של המגזר העסקי בהודו? מהי העסקה באמצעות שיטת הפיירול? מה מייחד את שירותי הפיירול של ׳אדקו׳ ישראל בהודו?

על כל אלו ועוד תוכלו לקרוא במאמר הבא!

המשיכו לקרוא!

 

מהם המאפיינים הייחודיים של המגזר העסקי בהודו?

כדי לפעול בהודו בצורה אפקטיבית, חשוב להכיר את המאפיינים המרכזיים של המגזר העסקי במדינה. הודו היא מדינה בעלת אחת משווקי העבודה הגדולים בעולם, עם שווקים מפותחים בתחומי החקלאות, טכנולוגיה והשירותים העסקיים. הודו מחולקת ל-7 טריטוריות הכוללות 29 מחוזות. ייתכנו הבדלים בחוקים החלים בכל מחוז ולכן מומלץ לפנות לחברת פתרונות עסקיים גלובליים על מנת לקבל ייעוץ מדויק בעניין.

החוק ההודי, מלבד מבכמה מחוזות, אינו מחייב ניסוח של חוזה עבודה בכתב. במרבית המקרים, התנאים המוסכמים של יחסי העבודה מנוסחים במזכר הבנות אשר מנוסח עם תחילת ההעסקה.

מזכר זה, בדרך כלל, כולל את הפרטים הבאים: שם העובד, המעביד וכתובותיהם, שכר והטבות, שם המשרה ותיאור כללי, מועד תחילת העבודה, משך תקופת הניסיון (במידה ויש), זכאות לימי חופש, היקף העסקה – משרה קבועה או קצובה, ולבסוף – תנאים לקיום עילת פיטורין.

במרבית התפקידים, שבוע העבודה מתקיים בין ימי שני לשישי, ובדרך כלל בין השעות 9:30 ל- 17:30. במידה ומעסיק מעוניין שעובדיו יבצעו משימות במהלך ימי החופש השבועי או בחגים, עליו לפצות אותם בימי חופש חלופיים במהלך החודשיים העוקבים. החוק ההודי מחייב שיום עבודה יימשך עד לכ-9 שעות יומיות ועד 48 שעות שבועיות. מעבר לכך, יש לפצות עובדים בתשלום בגין שעות נוספות.

ישנה מגבלה קשיחה בנוגע למספר השעות הנוספות שניתן להעסיק עובד ביום עבודה, ובמצטבר במהלך הרבעון. ואילו נוסף על כך, מעסיק מחויב לספק לעובדיו הפסקה למשך 30 דקות עבור כל 5 שעות עבודה רצופות. לא ניתן לחייב עובדים לעבוד במשך 10 ימים רצופים ללא יום חופש במהלכם.

 

מהי העסקה בשיטת הפיירול?

בשיטת הפיירול ישנה חלוקת אחריות בין חברת הפיירול ובין החברה הלקוחה, כך שהחברה הלקוחה מתעסקת רק בהיבטים המקצועיים מחד, וחברת הפיירול מטפלת בהיבטים הטכניים ואדמיניסטרטיביים הנוגעים להעסקה מאידך.

שיטת הפיירול פועלת באופן הבא: הלקוח הוא האחראי על שלבי האיתור, מיון, גיוס וניהול העובדים מבחינה מקצועית, ואילו תשלומי המשכורות, עמידה בדרישות הרגולטוריות המקומיות וכיוצא באלה, עוברים לאחריותה של חברת הפיירול.

משמעותה של שיטה זו עבור בעלי עסקים ישראלים המעוניינים לפעול בהודו בצורה יעילה היא אדירה! על ידי שימוש בשיטת פיירול, יכולים עסקים ישראלים לבצע את הפרויקט ולפקח על כוח האדם לכל אורך הדרך ולוודא שכוח האדם עומד בסטנדרטים הדרושים ושהמשימה תתבצע כנדרש.

 

מה מייחד את שירותי הפיירול של ׳אדקו׳ ישראל בהודו?

כפי שצוין לעיל, שיטת הפיירול מאפשרת העסקת עובדים תוך הימנעות מכוונת מההיבט האדמיניסטרטיבי הכרוך בהעסקה ישירה. שיטה זו מאפשרת לעסקים ליהנות מהיתרונות רבים, כגון: פטור מהצורך בהקמה של מחלקת משאבי אנוש בעת הספקת שירותים בהודו, הימנעות מההתעסקות עם המישור הטכני הכרוך בהעסקה, כמו כן עם הרגולציה המקומית, וכל זאת תוך כדי כך שהלקוח שומר על גמישות עסקית מרבית באמצעות ניהול ישיר של העובדים בהתאם לצרכיו. במסגרת שירותי הפיירול, מספקת ׳אדקו׳ ישראל ללקוחותיה מעטפת שירותים המאפשרת לחברה הישראלית לנהל עובדים ולבצע פרויקטים בהודו תוך שמירה על עצמאות עסקית מקסימלית.

בזכות פריסתה הגלובלית, מסייעת ׳אדקו׳ ללקוחותיה באיתור כוח אדם מקצועי בהודו וכמו כן, מסייעת לעסקים הישראלים להימנע מעשיית טעויות יקרות מפז אשר נובעות מחוסר ניסיון בפעילות בשוק המקומי. שירותי הפיירול של ׳אדקו׳ ישראל מספקים יתרון מובהק – הם מפנים זמן ומשאבים באופן המאפשר להן למנף את פעילותן העסקית במדינות כמו הודו.

 

׳אדקו׳ ישראל – מי אנחנו?

׳אדקו׳ הינה חברה גלובלית שהנהלתה הראשית יושבת בציריך שבשוויץ, ולה סניפים ב-66 מדינות ברחבי העולם. ‘אדקו’ ישראל מספקת פתרונות עסקיים גלובליים לחברות ישראליות וזרות, בארץ ובעולם, וביניהן גם בהודו.

׳אדקו׳ ישראל מעניקה ללקוחותיה שירותי ליווי וייעוץ במסגרת מגוונים, לרבות שירותי פיירול, מיקור חוץ, שירותי גיוס והשמה גלובליים, ניהול ופיתוח פעילות עסקית ללא הקמת ישות משפטית במדינות היעד, ייעוץ רגולטורי ועוד.

בעזרתה של ׳אדקו׳ ישראל, בעלי עסקים ישראלים המעוניינים לפעול בהודו, יוכלו להרחיב את פעילותיהם העסקית מבלי להתעסק עם הבירוקרטיה המקומית ובעיקר – לתעל נכון את זמנם ומשאביהם ולמקסם רווחים!

השאירו פרטיכם ונשמח לעמוד לשירותכם!

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
 

המאמרים החמים

מיקור חוץ בהודו

בעשור האחרון היחסים בין מדינת ישראל להודו ממשיכים להתחזק. קשרי המסחר ושיתופי הפעולה באים לידי ביטוי בתחומים רבים, לרבות סחר בתחום נשק, חקלאות, אבנים יקרות,

קראו עוד >>
דילוג לתוכן