רשת תקשורת בין אנשים

מאמרים בנושא

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook

שירותי פיירול בארה״ב

תוכן עניינים

עסקים ישראלים המעוניינים להרחיב את פעילותם העסקית לארה״ב עומדים בפני אתגרים רבים. אחד האתגרים המשמעותיים נובע מההחלטה האם להקים מחלקת משאבי אנוש במדינת היעד. הפעלת מחלקת משאבי אנוש במדינה זרה גורמת לסרבול בירוקרטי ומהווה לא פעם השקעה גבוהה עבור החברה. 

כתוצאה מכך, עולה השאלה בנוגע לאפשרויות העסקה וגיוס כוח אדם כחלופות להעסקה ישירה ובצורך לפתח מחלקת משאבי אנוש ייעודית. שירותי פיירול (Payroll) מהווים חלופה המתגברת על כלל הקשיים שנגרמים כתוצאה מהפעלת מחלקת משאבי אנוש בארה״ב, ולכן – חשוב להכיר את שיטת ההעסקה הזו.

חברת ׳אדקו׳ ישראל הינה חברת ניהול פרויקטים עסקיים, המספקת שירותי פיירול ללקוחותיה ב-66 מדינות ברחבי העולם!

מהי העסקה באמצעות שיטת הפיירול? מהם היתרונות של שיטת הפיירול? 

על כל זאת ועוד תוכלו ללמוד במאמר הבא!

 

מהי העסקה באמצעות שיטת הפיירול?

פיירול היא שיטת העסקה המשלבת בין העסקה ישירה ומיקור חוץ (Outsourcing), ומהווה שיטת ביניים המאזנת בין העולמות הללו. מצד אחד, במיקור חוץ החברה מוציאה מידיה את ביצועו של פרויקט מסוים מתחילתו ועד סופו, ואילו, בהעסקה ישירה החברה מבצעת הכול בעצמה – החל מגיוס והעסקה של כוח האדם וכלה בביצוע כלל הפרויקט.  

חלוקת האחריות בשיטת הפיירול נעשית בין החברה לבין חברת הפיירול, ואילו חלוקה זו מובילה להפרדה בין ההיבט המקצועי לבין ההיבט האדמיניסטרטיבי-תפעולי. 

בשיטה זו, החברה הלקוחה אחראית על כל הליך המיון, איתור וגיוס כוח האדם ולאחר מכן תעסוק רק בהיבטים המקצועיים. לאחר שלב הגיוס, חברת הפיירול נכנסת לתמונה ומטפלת בכלל ההיבטים האדמיניסטרטיביים, לרבות העברת משכורות, טיפול בתנאים סוציאליים לפי חוק, ימי חופשה, ביטוח בריאות ועוד. 

שיטת הפיירול מאפשרת לחברה לייעל של ההיבט המקצועי בפעילותה, בכך שהיא מנהלת את הליך הגיוס ובוחרת את כוח האדם האידיאלי עבורה ובהמשך גם מנהלת את ההיבטים המקצועיים בעבודה, באופן המבטיח עמידה בסטנדרטים של החברה, תוך כדי הפחתה של ההתעסקות בסוגיות אדמיניסטרטיביות ובירוקרטיות.

 

מהם היתרונות של שיטת הפיירול?

על ידי שימוש בשיטת הפיירול חברות חוסכות לעצמן את הצורך להיכנס לעובי הקורה בכל הנוגע להעסקת עובדים, בין אם ברמה מקומית או ברמה גלובלית. הדבר נכון במיוחד כשמדובר בשירותי פיירול בארה״ב אשר שם ישנם שינויים רבים בין המדינות והערים שבה. החברה אינה נדרשת להכיר את הדין המקומי בכל מדינה בארה״ב בה היא פועלת, היות והכול מרוכז אצל חברת הפיירול. 

יתרון נוסף ניכר בכך שהחברה אינה מוגבלת להיצע מצומצם של עובדים, מכיוון ששוק העבודה בארה״ב גדול הרבה יותר מאשר בישראל!  החברה הלקוחה הינה עצמאית לחלוטין לנהל את העובדים כראות עיניה, באופן המאפשר יכולת פיקוח מלאה על תוצרי עבודתם וזאת תוך היתרונות שניתנות לה בשימוש בשיטה זו.

בכך, החברה הלקוחה יכולה לחסוך בזמן יקר ובמשאבים רבים ולייעל את פעילותה העסקית ולקדם את הצלחתה.

 

כיצד פועל שירות הפיירול בארה״ב דרך ׳אדקו׳ ישראל?

שירות הפיירול של ‘אדקו’ מתחילים בכך שהחברה מאתרת את כוח האדם הדרוש לה בהתאם לקריטריונים הרצויים. לאחר מכן החברה מבצעת גיוס ומיון של כלל המועמדים. היתרון בשיטת הפיירול הוא שהחברה לא צריכה לשקול שיקולים זרים בעת מיון מועמדים. כך למשל, החברה לא צריכה להתייחס לבירוקרטיה הקשורה בתנאי ההעסקה או במיקום הגאוגרפי של המועמדים אותם היא שוקלת להעסיק. 

בעזרת שירותי הפיירול של ‘אדקו’ ישראל, החברה הלקוחה מתפעלת את ההיבט המקצועי בלבד ומתמקדת בליבת פעילותה ומומחיותה. כאשר שלב ההעסקה מתחיל באופן פורמלי, חברת ׳אדקו׳ ישראל, המתמחה בניהול כלל הפתרונות העסקיים ללקוחות, וביניהם שירותי פיירול, נכנסת לתמונה. 

מהרגע שהעובד והמעביד הגיעו להסכמה בנוגע לתנאי ההעסקה הבסיסיים, לרבות הגדרת התפקיד, השכר ועוד, חברת ‘אדקו’ מנהלת את כלל ההיבטים האדמיניסטרטיביים הקשורים בעובד, ואילו החברה מתעסקת רק בהיבטים הנוגעים לניהול מקצועי. 

שיטת הפיירול מאפשרת לחברות ישראליות, הפועלות בארה״ב, לשמור על גמישות מרבית, תוך הבטחת איכות העובדים וחסכון בהתעסקות האדמיניסטרטיבית. חברת ‘אדקו’ דואגת לשלם לעובדים את שכרם, להתנהל מול הרשויות, דואגת להפרשות הפנסיה וכדומה, ואילו החברה המעסיקה צריכה להתעסק בהיבט המקצועי בלבד, וזאת מבלי להידרש להיכרות מעמיקה עם הדין החל במדינה. 

שירותי הפיירול של ׳אדקו׳ ישראל מהווים פתרון אידיאלי עבור חברות ישראליות המעוניינות לנהל את עסקיהם בארה״ב מבלי להפעיל מחלקת משאבי אנוש במדינת היעד. ׳אדקו׳ ישראל מתמחה בפתרונות עסקיים לעסקים, המעניקה מגוון רחב של שירותים ללקוחותיה ב-66 מדינות ברחבי לעולם. 

׳אדקו׳ ישראל מספקת ללקוחותיה שירותי גיוס והשמה גלובליים, שירותי מיקור חוץ (Outsourcing), שירותי פיירול (Payroll), ניהול פיננסי מקיף ושירותי ייעוץ סמנכ”ל כספים, ועוד מגוון רחב של שירותים המותאמים בדיוק לצרכי החברה הלקוחה – וכל זאת ללא צורך בישות משפטית בחו”ל.

‘אדקו’ ישראל מסייעת ללקוחותיה הישראליות הפועלות בארה”ב, או בכל יעד אחר בעולם, בכל הנושא לרגולציות וביצוע הניהול בשטח, וכמו כן, מספקת ‘אדקו’ סיוע למחפשי עבודה בארה”ב ודואגת לכלל צרכיהם וזכויותיהם.

צרו קשר לייעוץ ונשמח לסייע לחברתכם להצליח בגדול בארה”ב!

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
 

המאמרים החמים

מציאת עובדים לחברה

על מציאת עובדים לחברה בהייטק בחוץ לארץ מציאת עובדים לחברה בחוץ לארץ מערבת שיקולים הקשורים גם לדיני עבודה בחו”ל. אמנם במקרים רבים רמת השכר עולה משמעותית

קראו עוד >>
פיתוח עסקי

על פיתוח עסקי ומיקור חוץ בעולם ההייטק הישראלי והעולמי הנושא של פיתוח עסקי ומיקור חוץ רלוונטי משני כיוונים מנוגדים. מיקור חוץ של פעילות עסקית ישראלית לעובדים ברמה

קראו עוד >>
דילוג לתוכן