שירותי ספקים בישראל

תוכן עניינים

על תפקידה של חברת השמה ושירותי ספקים בישראל לחברות הייטק

בעת האחרונה עולה השימוש בגיוס עובדים באמצעות חברת השמה לחברות הייטק בינלאומיות. עולם ההייטק הופך במידה רבה לשוק עבודה בינלאומי כאשר חברות רב לאומיות גדולות הולכות בעקבות העובדים האיכותיים ברחבי העולם כולו. מכיוון שגובה השכר והתנאים הסוציאליים שונים ממקום למקום במקרים רבים לחברות ההייטק הגדולות משתלם לגייס עובדים מקצועיים בישראל ולשלם להם ברמת שכר ישראלית במקום אמריקאית או מערב אירופית.

מצוקת כוח אדם

ענף ההייטק הבינלאומי תמיד סובל ממצוקה של כוח אדם משכיל, מנוסה, ואיכותי. לכן במקרים רבים בהם יש דרישה גדולה לעובדים מיומנים, החברות פונות לשירותי חברות השמה הייטק לשם שירותי ספקים בחו”ל. במקום להתעסק עם גיוס העובדים בעצמם החברות עושות מיקור חוץ למחלקות הגיוס וההשמה. חברות השמה יכולות להיכנס למשא ומתן פרטני מול עובדים עם סל כישורים ספציפי שחברת האם נדרשת ליכולותיהם. שירותי ספקים בחו”ל יכולים להציע מגוון תנאי עבודה ושכר משופרים על מנת לתפוס את העובדים האיכותיים בשוק.

אופן גיוס עובדים

חברת השמה לחברות הייטק מבינות שאין פרופיל יחיד למועמדים למשרה ספציפית. פירמידת המקצועות משתנה כל העת וכך גם מקורות ואופני הגיוס. כיום ישנה גמישות מסוימת בכל הנוגע להשכלה ודרישות הסף. הדבר החושב ביותר הוא ניסיון אפקטיבי ויכולת למידה מהירה וכישורי פתרון בעיות טכנולוגיות. חברות השמה להייטק מומלצות משתמשות במודלים חדשים לסינון המועמדים למשל מבחני השמה פרקטיים לקביעת מידת ההתאמה של כל מועמד למשרה הספציפית אליה הוא מתמיין.

עובדים מיומנים

במהלך פעילותה של חברת השמה לסטארט אפ היא יכולה להציע לעובדים מוכשרים ישראלים עבודות בחברות הייטק ישראליות ורב לאומיות עם סניפים בארץ. חברת השמה לסטארט אפ יכולה גם לייצג חברות ללא סניפים ישראלים שמגייסים עובדים לעבודה מרחוק או בריילוקיישן לארצות בהם החברות מפעילתה מרכזי מחקר ופיתוח.

חברת השמה לחברות הייטק עבור שירותי ספקים בישראל

אם אתם מתעיינים בנושא של שירותי ספקים בישראל, כדאי לכם להכיר את אדקו ישראל. החברה הינה הנציגה הישראלית של קבוצת אדקו העולמית שמוכרת כאחת החברות המובילות בעולם לפתרונות עסקיים ושירותי השמה מתקדמים. לחברת אדקו ישראל ניסיון רב לגיוס עובדים ישראלים מיומנים בארץ ובחוץ לארץ כלל רילוקיישנים ומיקור חוץ. החברה מעניקה שירותים מגוונים בתחומי משאבי אנוש וניהול פרויקטים אשר כוללים פתרונות העסקה, סקרי שוק, ניהול פיננסי, השמת בכירים וניהול משאבי אנוש.

Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook