מיקור חוץ בבחריין

תוכן עניינים

בעקבות חתימת הסכם השלום בין ישראל לבחריין, רבים במגזר העסקי בישראל החלו לבחון את אפשרויות הרחבת פעילותם העסקית לבחריין. בנוסף ליחסים הדיפלומטים שנכרתו, שתי המדינות הכריזו כי ישתפו פעולה בתחום הכלכלי ביניהם בשוק האנרגיה, התקשורת, התיירות ועוד. 

אחת הסוגיות המרכזיות המטרידות בעלי עסקים המפעילים עסקים בחו״ל הינה סוגיית כוח האדם. ניהול ותחזוקת משאבי אנוש במדינה זרה מערימה מכשולים אדמיניסטרטיביים וניהוליים רבים. 

שירותי מיקור החוץ של ‘אדקו’ מאפשרים לחברות לבצע פעולות עסקיות (גם ללא ישות משפטית במקום) תוך התמקדות במישור המקצועי בלבד – אדקו תספק את כל המעטפת הכוללת את הצד המשפטי, אדמיניסטרטיבי, ניהולי ותרבותי, ולכן מסייעת לבעלי עסקים ישראלים למקסם את תועלת פעילותם העסקית במדינות זרות כבחריין.

׳אדקו׳ הינה חברת כוח אדם גלובלית מהוותיקה ביותר בתחום אשר מספקת ללקוחותיה פתרונות עסקיים מגוונים וביניהם שירותי מיקור חוץ בבחריין. 

 

מהם המאפיינים הייחודיים במגזר העסקי בבחריין?

בחריין שוכנת במפרץ הפרסי, ובשל היותה מדינה מוסלמית בעלת מגזר עסקי מפותח – ישנן השפעות ייחודיות של המדינות השכנות, השפעה מערבית מובהקת.  לבחריין מערכת חוקים ייחודית, ביניהם תחומים משיקים וזרים לדיני העבודה המוכרים לנו במדינות רבות אחרות בעולם.

דוגמאות לכך הינם: חוקים האוסרים על אפליה בין מגדרים בגיוס עובדים, חובה חוקית להעניק העדפת תעסוקה לאזרחים מבחריין כאשר ישנה אפשרות שכזו,  ודבר נוסף הוא שאין לפטר אזרח בחריין בטרם פיטורין של אלו שאינם אזרחים.

על מנת להתמודד עם הדין המקומי על כל רבדיו – מומלץ להסתייע בשירותיה של חברת משאבי אנוש וניהול פרויקטים גלובליים כמו ׳אדקו׳, אשר מכירה את כל החוקים החלים באזור ובעלת סניפים במדינה שיכול לסייע בכל נושאי הרגולציה המקומית.

 

כיצד באים לידי ביטוי שירותי מיקור החוץ של ׳אדקו׳?

שירותי מיקור חוץ מאפשרים לחברות לבצע משימות בצורה של ״שגר ושכח״, תוך חיסכון של הצורך בגיוס כוח אדם, ניהול המשימה, תשלום משכורות, בחינה מדוקדקת של דרישות הרגולציות המקומיות ועוד. ׳אדקו׳ מעניקה ללקוחותיה הישראלים אפשרות להרחיב את פעילותן העסקית במדינות זרות, לרבות בבחריין.

׳אדקו׳ מבצעת את השידוך האופטימלי בין נותן השירותים בבחריין לבין בעלי העסקים בישראל. בשל מומחיותה וניסיונה הרב, ׳אדקו׳ מספקת ניהול מקצה לקצה של כל פרויקט אשר דורש מיקור חוץ, וכל זאת תוך הענקת בטוחה לכך שמבצע הפרויקט עומד בכל תנאי הרגולציה המקומית.

השוק המקומי בבחריין הוא זר לחלוטין עבור בעלי העסקים הישראלים. ‘אדקו’ מעניקה הגנה מטעויות שעשויות לגבות מחברתכם זמן וכסף רב, אשר נובעות מחוסר ניסיון והיכרות עם השוק המקומי.

בין היתר, ׳אדקו׳ מבצעת עבור לקוחותיה המעוניינים במיקור חוץ שירותים רבים נוספים, לרבות סקירת שוק, ייעוץ בנושאי השמה, ייעוץ בנושאי העסקות, שירותי פיירול ועוד. לשירותי מיקור החוץ של חברת ׳אדקו׳ יתרון מובהק אשר במרכזו עומד חיסכון בזמן ומשאבים עבור לקוחותיה באופן המאפשר להן למקסם את תועלתם העסקית גם ללא ישות משפטית של הלקוח במקום. 

 

כמה מילות סיכום

חברות ישראליות המעוניינות להרחיב את פעילותן העסקית בבחריין ניצבות בפני אתגר גדול, אשר סוגיית כוח האדם עשויה להציב מכשולים מיותרים. לאור חוסר הניסיון של בעלי העסקים הישראלים בבחריין – יש הרבה מקום לטעויות יקרות מפז.

׳אדקו׳, חברת כוח אדם וניהול פרויקטים גלובלית המספקת שירותים ללקוחותיה ב-66 מדינות ברחבי העולם. לקוחותיה זוכים בייעוץ מקיף בתחומים רבים, לרבות השמה, עתודה ניהולית, ייעוץ בתחומי העסקה ועוד.

בעזרת שירותיה של ׳אדקו׳ – חברות ישראליות יוכלו להרחיב את פעילותן העסקית בבחריין תוך קבלת בטוחה שיקבלו את הייעוץ והשירות הטוב ביותר שניתן לקבל. ‘אדקו’ מעניקה ערובה ודואגת לכלל הנושאים המנהליים והתפעוליים כך שהחברות הישראליות יוכלו לפעול ביעילות מרבית על מנת להתפתח ולהצליח בשאיפותיהן העסקיות.

 

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
דילוג לתוכן