שירות Offshore

תוכן עניינים

מעוניינים להרחיב את גיוס העובדים שלכם לחו”ל?

מיקור החוץ לעובדים במדינות מזרח אירופה הפך כבר לפתרון קבוע עבור חברות היי טק הזקוקות לעובדים חדשים בתחום הפיתוח. שירותי מיקור חוץ בבולגריה ובסרביה יכולים לסייע לכם להביא להקמת צוותים או מחלקות שלמות שיספקו לחברה שלכם עבודה באופן קבוע. אנחנו בחברת אדקו העולמית מספקים לחברות בישראל שירותי מיקור חוץ איכותיים במדינות בולגריה וסרביה ומגייסות עבור אותן חברות עובדים ברמה הגבוהה ביותר במגוון תחומים, כאשר התחומים המבוקשים ביותר כיום הם תחום ה-IT ותחום טכנולוגיית הענן.

שעות עבודה זהות לישראל בעלות נמוכה יותר

מיקור חוץ בבולגריה או בסרביה מגיע עם יתרונות רבים והוא מאפשר לחברות בישראל לקדם את פיתוח הטכנולוגיה שלהן בדרכים יעילות יותר. אנחנו בחברת אדקו העולמית מספקים שירותים מקצועיים למיקור חוץ בבולגריה וסרביה המאפשרים לכם לחסוך בעלויות הגבוהות של העסקת אנשי פיתוח מנוסים. אנשי פיתוח במדינות מזרח אירופה המביאים איתם ניסיון מקצועי, יכולים לקדם בצורה משמעותית כל פיתוח של מוצר או טכנולוגיה הקיימת בחברה שלכם. בנוסף לכך, העובדים במדינות הללו מגיעים אם תרבות אירופאית ידידותית וניתן אף לפגוש אותם באופן פרונטלי כל תקופה כאשר המרחק בין ישראל למדינות הללו בטיסה הוא קצר יחסית.

אנשי מקצוע ברמה גבוהה דוברי אנגלית

כיום, כל חברות ההיי טק בישראל מנהלות את התקשורת הכתובה בשפה האנגלית ולמעשה האנגלית הפכה לשפה הנפוצה במיילים, הודעות ואף בווטסאפ. כאשר את מחליטים לבחור במיקור חוץ בסרביה או בבולגריה, אנחנו בחברת אדקו העולמית דואגים לגייס עבורכם עובדים דוברי אנגלית אשר יוכלו לתקשר עם המנהלים והעובדים בישראל בצורה נוחה וקלה. אם כן, מיקור חוץ בסרביה או בבולגריה הוא משתלם מהרבה בחינות ויכול לאפשר לכם להביא את החברה שלכם לאפיקים חדשים ולצמיחה כלכלית ועסקית.

קביעת פגישה להצטרפות לשירותי מיקור החוץ

קיבלתם החלטה להצטרף לשירותי מיקור חוץ בסרביה או בבולגריה? מעוניינים לקבל הצעת מחיר לתהליך הגיוס והעסקת העובדים במזרח אירופה? זה הזמן ליצור קשר עם הצוות שלנו המתמחה בשירותי מיקור חוץ בסרביה ובבולגריה ולקדם את תהליך הגיוס כבר בשבועות הקרובים. אנחנו בחברת אדקו העולמית מחזיקים סניפים במעל 66 מדינות ברחבי העולם והצוות שלנו בבולגריה ובסרביה יכול לסייע לכם לגייס את העובדים הטובים ביותר עבורכם.

שירותי מיקור חוץ בבולגריה ובסרביה

רוצים לדעת איך מצטרפים לשירותי מיקור חוץ בבולגריה או בסרביה? התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע כאן באתר או שלחו אלינו הודעה למייל ואנחנו נתאם עבורכם פגישה במשרדים שלנו בתל אביב או במשרד שלכם.

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
דילוג לתוכן