שירותי העסקה

חברת ‘אדקו’ ישראל הינה חברה המתמחה במתן פתרונות עסקיים לחברות בארץ ובעולם. שירותי ההעסקה של ‘אדקו’ בישראל (Employer of Record) כוללים את כל השלבים הדרושים, החל מהחתמת העובדים על חוזי העסקה, טיפול בשכר החודשי של העובדים, ניהול ההטבות והתשלומים הסוציאליים לפי חוק ובהתאם לתנאי ההעסקה שסוכמו, תשלום לרשויות המס ולגופי הפנסיה והקרנות הרלוונטיים ועד לביצוע תהליך סיום ההעסקה. 

חברת ‘אדקו’ ישראל מעסיקה עבור לקוחותיה עובדים מתחומים שונים ואף בעלת ניסיון רב בטיפול בעובדים בדרגות בכירות ובתוכניות תגמול מורכבות. שירותי העסקה אלו מאפשרים ללקוח גמישות תעסוקתית ומענה קל, מהיר ומקצועי להעסקת עובדים זמניים או כפתרון זמני עד לקליטתם כעובדי חברה. 

תפעול של דרישות וחוקים מקומיים הנוגעים להעסקה במדינות זרות, הינה מלאכה מורכבת וכרוכה בסיכונים וטעויות אפשריות רבות אשר לא פעם עשויים להיות יקרות מאוד. ‘אדקו’ ישראל כחלק מקבוצת ‘אדקו’ העולמית, מספקת פתרונות העסקה לעובדים מקומיים במגוון מדינות ברחבי העולם. 

שירותי ההעסקה של ‘אדקו’ מורידים מהלקוח את ההתעסקויות גוזלות הזמן והמשאבים הכרוכות בניהול הפן התפעולי הפרוצדורלי ומאפשרים ללקוח התפתחות עסקית אפקטיבית של תוכניות עבודתו בחו”ל. כל זאת תוך מניעת מכשולים נלווים בדרך להתרחבות העסקית של החברה שעשויים לנבוע מבעיות התאמה, מיסים או חוקים מקומיים. 

 לחברת ‘אדקו’ ישראל יתרון משולב בין מומחיות מקומית הנובעת מניסיון של למעלה משלושים שנות פעילות בישראל, בנוסף לניסיון גלובלי הנשען על היותה חלק מקבוצת ‘אדקו’ העולמית. ‘אדקו’ מספקת פתרונות מלאים הכוללים שילובים של המוצרים השונים ומאפשרים ללקוח את כל מטריית השירותים הדרושים לו תחת קורת גג אחת!

דילוג לתוכן