שירותי גיוס והשמה

“מציאת המועמדים הטובים ביותר”

המשאב האנושי הוא אחד הגורמים החשובים והמשפיעים ביותר בארגון ויש להתייחס לנושא זה בכובד ראש. מציאת המועמדים האיכותיים והמתאימים ביותר לתפקיד הדרוש בחברה אינה משימה קלה אך חשובה מאוד, אשר חוסכת במשאבים ומונעת תחלופת עובדים יקרה שעשויה לפגוע בחברה.

בעזרת צוות מומחי הגיוס שלנו ב’אדקו’ נוכל לשפר ולחזק את חברתכם ע”י מתן פתרונות גיוס איכותיים בכל מקום בו תרצו בעולם! מומחי הגיוס שלנו יתנו מענה מקצועי ויעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם חברתכם לאורך כל תהליך הגיוס, תוך התמקדות בשאיפות וצרכים עסקיים.

‘אדקו’ תבצע בדיקות, אבחון של פרופיל המשרה, בחירה, סינון וגיוס של עובדים במטרה לבנות את הצוות הארגוני המושלם עבור חברתכם. התהליך כולל: איתור ואבחון מועמדים שונים כולל מאגר המועמדים הרחב של ‘אדקו’ הגלובלית, ביצוע ראיונות טלפונים מקדימים, הגשת רשימות של מועמדים איכותיים לחברה והמשך התנהלות מול המועמד הנבחר. תהליכי הגיוס וההשמה מותאמים בצורה מדוייקת לצרכי הארגון המגייס, במטרה לספק תהליך גיוס איכותי, דיסקרטי, ממוקד ויעיל ככל הניתן.

‘אדקו’ שואפת לספק את השירותים הטובים ביותר ועל כן עורכת היכרות עם המבנה הארגוני והתרבות הארגונית, מבצעת ניתוח עיסוק והגדרות תפקיד ודרישות, קובעת תהליך גיוס ייעודי תוך איתור, מיון, ניתוח מידע, ביצוע ראיונות ועד העברת דיווח סופי לחברה המגייסת.

דילוג לתוכן