שירותינו בישראל

‘אדקו’ ישראל מציעה ללקוחותיה מגוון שירותים המעניקים להן ערך מוסף רב.

באמצעות שילוב של מומחיות מקומית הנובעת מניסיון של למעלה מ-30 שנות פעילות בישראל, בנוסף לניסיונה הגלובלי המתבסס על היותה חלק מקבוצת ‘אדקו’ העולמית, מספקת ‘אדקו’ ישראל פתרונות עסקיים מלאים הכוללים שילוב בין המוצרים השונים.

שירותיה של ‘אדקו’ ישראל מאפשרים ללקוח לקבל את כל מטריית השירותים תחת גג אחד בהתאם לצרכיו העסקיים.

‘אדקו’ מעניקה שירותים מגוונים בתחומי משאבי אנוש וניהול פרויקטים ללקוחות ישראליות וזרות בישראל ובעולם.

 

בין השירותים ניתן למצוא פתרונות עסקיים רבים כגון:

* שירותי העסקה (EoR)
* שירותים מנוהלים בתחומי ההנדסה והפיקוח* מיקור חוץ
* סקרי שוק
* שירותים מנוהלים בתחומי ניהול משרד
* תפעול ואדמיניסטרציה
* ניהול פיננסי ומינהלי
* ניהול משאבי אנוש
* השמת בכירים
* שירותי ייעוץ סמנכ”ל כספים (CFO)
* שירותי ניהול כספים ושכר
* שירות נציג מע”מ
* חשבות שכר פרימיום
ועוד מגוון רחב של שירותים המותאמים לצרכי הלקוח!

נוכח עוצמתה והקשרים הגלובליים הייחודיים הנובעים מפריסתה ברחבי העולם,  ניתנות ל’אדקו’ ישראל הזדמנויות רבות לסייע ללקוחותיה להתפתח, לרכוש קשרים והזדמנויות עסקיות ולהתקדם בתחומם הן בארץ והן בעולם.

תהליך העבודה ב’אדקו’ הינו ממוקד בצרכיו הייחודיים של הלקוח תוך שימת דגש על תקשורת גבוהה וליווי מקצועי צמוד.

שירותי העסקה

חברת ‘אדקו’ ישראל הינה חברת הפתרונות העסקיים המובילה בתחום משאבי אנוש וניהול פרויקטים. עם ידע מעמיק ושימוש במערכות מתקדמות, חברת ‘אדקו’ ישראל יכולה לסייע לחברתכם לממש את מלוא הפוטנציאל העסקי שלה!

שירותי ההעסקה שלנו כוללים חבילה רחבה של שירותים המשלבים גיוס ופיירול תוך התמקדות בצרכיו הספציפיים הנדרשים ללקוח. שירותי ההעסקה שלנו יכולים להיות קבועים, זמניים, לטווח קצר או ארוך, מקומיים או בינלאומיים!

שירותי פיירול

שירותי הפיירול של ‘אדקו’ מכילים את כלל ההיבטים הדרושים במסגרת ניהול משאבי אנוש וניהול כספי, הכוללים: הכנת המשכורות וכל התשלומים הנלווים לשכר, ניהול חופשות, מחלות, פנסיות, זכויות סוציאליות שונות ועוד.

חברת ‘אדקו’ מנהלת ומוציאה לפועל את כלל התשלומים הנדרשים, כגון: תשלומי מיסים, תשלומים לחברות הביטוח והקרנות וכו’.

‘אדקו’ מנהלת עבור לקוחותיה את חבילות ההטבות החברתיות הנדרשות ומתנהלת בשמם מול הגופים הרלוונטיים, תוך כדי מעקב צמוד אחר ביצועיהם.

במידת הנדרש, ביכולתה לדאוג לכל הצרכים הלוגיסטיים של עובדי החברה, כמו: השכרת רכבים, שירותי טלפונים ניידים, מחשבים ניידים, ארוחות, הסעות ועוד.

מיקור חוץ
שירות מנוהל

״העסקת כוח אדם איכותי, מקצועי ומיומן״

‘אדקו’ ישראל מספקת שירותי מיקור חוץ איכותיים, גמישים ומותאמים אישית לצרכי לקוחותיה. באפשרותנו לספק לחברתכם מגוון רחב של שירותי ההעסקה שיכולים להיות קבועים או זמניים, לטווח קצר או ארוך, מקומיים או בינלאומיים!

מיקור החוץ של ‘אדקו’ יחסוך לכם השקעה רבה של זמן ומשאבים ותאפשר לחברתכם להתמקד בליבת פעילותכם העסקית.

העובדים שלכם, העבודה עלינו.

שירותי גיוס והשמה

“מציאת המועמדים הטובים ביותר”

הארגון שלך הוא נכס חשוב. המשאב האנושי הוא אחד הגורמים המשפיעים ביותר בארגון יש להתייחס אליו ברצינות. מציאת המועמדים הטובים והמתאימים ביותר לתפקיד הנדרש איננה משימה פשוטה, אך הינה חשובה, חוסכת במשאבים ומונעת תחלופת עובדים יקרה אשר עלולה לפגוע בארגון.

בעזרת צוות מומחי הגיוס שלנו ב’אדקו’, אנו מעניקים שירותי גיוס והשמה איכותיים בכל מקום בעולם. הצוות שלנו יספק מענה מקצועי וצמוד אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך בתוך התמקדות בצרכי העסק ושאיפותיו. 

באמצעות הכלים המתקדמים ביותר בשוק ומיטב מומחי הגיוס, ‘אדקו’ יכולה לספק עבודה משותפת מיטבית לצורך מציאת המועמדים המתאימים ביותר עבור חברתכם וכך להקים את צוות החלומות המיוחל.

שירותים פיננסיים ומנהליים

תפעול וניהול מערכות פיננסיות

חברת ‘אדקו’ ישראל הינה בעלת ידע וניסיון רב שנים בתפעול מערכות פיננסיות הכוללות: טיפול בשכר העובדים על כל היבטיו, טיפול בנושאי הנהלת חשבונות וחשבות שכר וכן ניהול מערכות לדיווח ובקרה בגופים מקומיים ובינלאומיים. הצוות המקצועי של ‘אדקו’ יוכל להעניק לחברתכם פתרונות ברמה הגבוהה ביותר ובסטנדרטים הנדרשים מחברות גלובליות.

כחלק משירותנו אנו מבצעים ומפקחים על כלל תהליכי התשלומים הדרושים לחברה, מלווים את לקוחותינו בהתנהלות מול ספקים שונים ומספקים תוכניות עסקיות ופיננסיות אשר מתוכננות, מעודכנות ומתוחזקות על ידינו. 

ל’אדקו’ ישראל צוות מקצועי ובעל ניסיון רב אשר עובד עם מיטב המערכות המתקדמות בתחום הנהלת החשבונות. אנו מעניקים ללקוחותינו את מלוא הפתרונות הנדרשים בתחומים הפיננסים, הכוללים: הפקת חשבוניות וחיובים, ניהול תשלומים והכנתם, דיווח מע”מ ומס, ניהול ספרי חשבונות והכנתם לביקורת עפ”י כל הכללים והתקנים הנדרשים ועוד.

שירות ספקים

ספק הינו אדם או ארגון או גוף עסקי אחר, המספק מוצרים ו/או שירותים לגוף אחר (הלקוח) לפי צרכיו. לספק, אשר נבחר ע”י הלקוח, יש את המומחיות הדרושה לצרכיו העסקיים אותם מבקש הלקוח. תנאי ההתקשרות יוגדרו ע”י הלקוח וההתקשרות הכספית, העסקית והמשפטית תבוצע ע”י חברת ‘אדקו’ ישראל. 

גישה זו משמשת לקוחות רבים של ‘אדקו’ היות והיא הופכת פעולה זו לפשוטה ומהירה ביותר, אשר חוסכת ללקוח את הצורך להקים ספק במערכותיו ולהקצות כספים ספציפיים להפעלתם.

סקרי שוק

“הידע עצמו הוא כוח!”

סקרי שוק מסייעים לארגונים לזהות ולנתח את צרכי השוק, גודלו ומידת התחרותיות שבו,
ביחס לשווקים השונים.

‘אדקו’ מספקת סקרי שוק מקצועיים במסגרת תהליך של ייעוץ אסטרטגי ללקוחותיה, וזאת נוכח הכרתה והבנתה העמוקה של השווקים – הן המקומיים והן הבינלאומיים.

מטרתנו הינה לחלוק עם לקוחותינו את הידע הרב שלנו על שוק העבודה
ועל ההתפתחויות האחרונות בתעשייה. 

שירות סקר השוק שלנו מספק ללקוחות נקודת מבט רחבה על התעשייה בפרט
ועל שוק העבודה ככלל.