פיתוח עסקי

תוכן עניינים

על פיתוח עסקי ומיקור חוץ בעולם ההייטק הישראלי והעולמי

הנושא של פיתוח עסקי ומיקור חוץ רלוונטי משני כיוונים מנוגדים. מיקור חוץ של פעילות עסקית ישראלית לעובדים ברמה נמוכה במדינות העולם השלישי. הכיוון השני הוא העסקת עובדים ישראלים מיומנים בהייטק. מכיוון שגובה השכר והתנאים הסוציאליים שונים ממקום למקום במקרים רבים לחברות ההייטק הגדולות משתלם לגייס עובדים מקצועיים בישראל ולשלם להם ברמת שכר ישראלית במקום אמריקאית או מערב אירופית.

משא ומתן פרטני

לחברות ההשמה יש יתרונות רבים מכיוון שהם יכולות להיכנס למשא ומתן פרטני מול עובדים עם סל כישורים ספציפי שחברת האם נדרשת ליכולותיהם. החברה יכולה להציע לעובדים מוכשרים ישראלים עבודות בחברות הייטק רב לאומיות עם סניפים בארץ או בחוץ לארץ לעבודה מרחוק או בריילוקיישן לארצות בהם החברות מפעילות פיתוח עסקי בחו”ל במרכזי מחקר ופיתוח.

גיוס עובדים בישראל

חברות רב לאומיות נעזרות בחברות השמה מקומיות בישראל על מנת למצוא פתרונות פיתוח עסקי ומיקור חוץ לעסקים באמצעות עובדים ישראליים מיומנים. שירותי מיקור חוץ נדרשים בענף ההייטק הבינלאומי שסובל ממצוקה של כוח אדם משכיל, מנוסה, ואיכותי. לכן במקרים רבים בהם יש דרישה גדולה לעובדים מיומנים, החברות פונות לשירותי חברות השמה לקבלת שירותי פיתוח עסקי בחו”ל ומיקור חוץ עבור מחלקות הגיוס וההשמה שלהם.

מסלולי גיוס לעובדים

חברות ההשמה עבור הרחבת פעילות עסקית בחו”ל מבינות שאין פרופיל יחיד למועמדים למשרה ספציפית. כשמדובר על פתרונות מיקור חוץ לעסקים לשם הרחבת פעילות עסקית בחו”ל, צריך להבין שפירמידת המקצועות משתנה כל העת וכך גם מקורות ואופני הגיוס. כיום ישנה גמישות מסוימת בכל הנוגע להשכלה ודרישות הסף. הדבר החושב ביותר הוא ניסיון אפקטיבי ויכולת למידה מהירה וכישורי פתרון בעיות טכנולוגיות. חברות השמה להייטק מומלצות משתמשות במודלים חדשים לסינון המועמדים למשל מבחני השמה פרקטיים לקביעת מידת ההתאמה של כל מועמד למשרה הספציפית אליה הוא מתמיין.

פיתוח עסקי ומיקור חוץ וחברת השמה לחברות הייטק וותיקה ומנוסה

אם אתם מתעניינים בשירותי פיתוח עסקי ומיקור חוץ או הנכם עובדים מיומנים שמחפשים ריילוקיישן, כדאי לכם להכיר את אדקו ישראל. החברה הינה הנציגה הישראלית של קבוצת אדקו העולמית שמוכרת כאחת החברות המובילות בעולם לפתרונות עסקיים ושירותי השמה מתקדמים. לחברת אדקו ישראל ניסיון רב לגיוס עובדים ישראלים מיומנים בארץ ובחוץ לארץ כלל רילוקיישנים ומיקור חוץ. החברה מעניקה שירותים מגוונים בתחומי משאבי אנוש וניהול פרויקטים אשר כוללים פתרונות העסקה, סקרי שוק, ניהול פיננסי, השמת בכירים וניהול משאבי אנוש.

Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook