פיירול לחברות ישראליות

אחת מההחלטות החשובות בדרך להקמת חברה הינו השיקול האם להשתמש בשירותי פיירול (Payroll). חברות הפועלות בגבולות ישראל ומעוניינות להוריד מעצמן את האחריות המורכבת שכרוכה בניהול יחסי האנוש של העובדים בחברה יעדיפו להשתמש בשירותי פיירול דרך חברה אשר מתמחה בתחום כ-אדקו’ ישראל. חברות אשר מעוניינות לפעול בשווקים נוספים מחוץ לארץ ולהעסיק שם עובדים מטעמה תשתמש בשירותי פיירול בינלאומיים.

עובדים בחו”ל כפופים לדיני העבודה ולזכויות הסוציאליות שקבועות בחוק במדינה בה הם עובדים. למרות שבשירותי פיירול החברה בארץ היא האחראית על כל נושא הגיוס וההשמה של העובדים היא לא נדרשת להכיר את כל החוקים והנהלים שחלים במדינות בהן היא רוצה להרחיב את פעילותה היות והאחריות בנושא זה עוברת לידי חברת הפיירול.

אדקו היא החברה הגדולה והמובילה בעולם בתחום משאבי האנוש המספקת פתרונות עסקיים לחברות רבות במדינות שונות בכל העולם. הינה בעלת ניסיון מוכח של עשרות שנים בליווי וקידום חברות מכל מגוון התחומים בכל רחבי העולם. ‘אדקו’ מספקת שירותי פיירול, הן לאומיים ו הן בינלאומיים, וכן שירותי מיקור חוץ לחברות המעוניינות להרחיב את פעילות חברתם בארץ וגם בחו”ל.

שירותי הפיירול של ‘אדקו’ מספקים לחברות רבות הקלה מנהלית ובירוקרטית. ארגונים רבים קורסים תחת עומס מטלות ועל כן ישמחו להעביר את האחריות המורכבת של הכרת חוקים וזכויות סוציאליות, בנוסף לשמירה על עדכונים שוטפים ושנויים בעולם משאבי האנוש. 

‘אדקו’ מספקת אחראיות כוללת עבור כל הנושאים הקשורים בעובד ובתנאיו, החל מחוזה העבודה, זכויות העובד השונות, ניכויים, פיצויי פיטורים, הפרשות סוציאליות ועוד. בעזרת שירותי הפיירול של ‘אדקו’, חברות יכולות לפנות זמן ומשאבים רבים למינוף ליבת הפעילות העסקית שלהם ומאפשרת להם להתפתח ולהצליח בצורה מיטבית.

דילוג לתוכן