מציאת עובדים לחברה

תוכן עניינים

על מציאת עובדים לחברה בהייטק בחוץ לארץ

מציאת עובדים לחברה בחוץ לארץ מערבת שיקולים הקשורים גם לדיני עבודה בחו”ל. אמנם במקרים רבים רמת השכר עולה משמעותית בעבודה בחו”ל אך לא תמיד כך הדברים לגבי התנאים הסוציאליים הנלווים. חוקי דיני עבודה בחו”ל יכולים להיות שונים במגוון תחומים, כמו שעות עבודה, חופשת לידה, הפרשות לפנסיה, ביטוחי בריאות ועוד, דבר זה מקשה על מציאת עובדים לחברה בחוץ לארץ.

חוקים סוציאליים בקנדה ואוסטרליה

כשמדובר על דיני עבודה בקנדה כדאי לשים לב שבחוק הוגדרו תנאי פיצויים מיוחדים, עבור מעסיקים וחברות גדולות. שעובדים שמתגוררים במדינה ועבדו במשרה מלאה למעלה מחמש שנים, יהיו זכאים לפיצויי פיטורים בסכום ממוצע, של שבוע עבודה לכל שנת עבודה בפועל. דיני עבודה באוסטרליה נחשבים לדומים לאלו במדינות מערב אירופה לגבי פיצויי פיטורים, חופשות לידה ועוד.

הודעה על פיטורים

דיני העבודה בישראל נחשבים מהמתקדמים בעולם לעומת מדינות רבות בעולם בוודאי לעומת דיני עבודה בארה”ב. נושא מרכזי לשים לב כשמדובר על דיני עבודה בחו”ל הוא החוק לגבי עזיבה מוקדמת של עובד את עבודתו. החוק הישראלי מחייב את המעסיק לספק הודעה מוקדמת על פיטורים, בהתאם למספר חודשי העבודה שעבד עבור המעסיק. במסגרת דיני עבודה בארצות הברית אין כלל חובה חוקית למתן הודעה מוקדמת לגבי פיטורים.

פיצויי פיטורים בישראל מול ארצות הברית

תחום נוסף שחשוב לקחת בחשבון לגבי מציאת עובדים לחברה בחול הוא פיצויים על פיטורים. דיני עבודה בישראל מחייבים פיצויים נדיבים במקרה של פיטורים, שמגיעים לשכר חודשי ממוצע לכל שנת עבודה אצל המעסיק. במסגרת דיני עבודה בארצות הברית אין חובת פיצויים והדבר תלוי בחוזה האישי של כל עובד, כפי שהוא נחתם מול המעסיק בנוגע לתנאי עבודתו בעת מציאת עובדים לחברה בחו”ל. כאמור באופן כללי דיני עבודה בארה”ב הינם מהמפגרים לעומת שאר העולם המערבי.

מציאת עובדים לחברה בחו”ל ורילוקיישן עם חברת השמה

אם אתם מתעניינים בנושא של מציאת עובדים לחברה או הנכם עובדים מיומנים שמחפשים רילוקיישן ומחפשים חברת השמה של מציאת עובדים לחברה בחול וצריכים מידע על דיני עבודה בקנדה, כדאי לכם להכיר את חברת אדקו ישראל. החברה הינה הנציגה הישראלית של קבוצת אדקו העולמית, שמוכרת כאחת החברות המובילות בעולם לפתרונות עסקיים ושירותי השמה מתקדמים. לחברת אדקו ישראל ניסיון רב לגיוס עובדים ישראלים מיומנים בארץ ובחוץ לארץ כלל רילוקיישנים ומיקור חוץ. החברה מעניקה שירותים מגוונים בתחומי מציאת עובדים לחברה בחו”ל וניהול פרויקטים.

Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook