מיקור חוץ – שירות מנוהל

קבוצת ‘אדקו’ נוסדה בשנת 1996 בשוויץ ומטה החברה הראשי שוכן עד היום בציריך שבשוויץ.  

 

לקבוצת ‘אדקו’ פריסה עולמית נרחבת עם למעלה מ-60 סניפים ברחבי העולם ובמדינות בהן אין סניף פיסי של ‘אדקו’, ישנם שיתופי פעולה עם ספקים מקומיים במדינה.

 

‘אדקו’ ישראל הינה הנציגה הישראלית של קבוצת ‘אדקו’ העולמית, המלווה מזה שנים את ראשוני הלקוחות בישראל אשר אימצו לחברתם את מודלי מיקור החוץ והשירות המנוהל.

 

 

לצד הקשרים הרבים בשל נוכחותה הנרחבת בעולם, יש ל’אדקו’ ישראל ניסיון עשיר ונרחב, הן מבחינה מקומית והן גלובלית, אשר בא לידי ביטוי בניהול הפעילות, השגת המטרות העסקיות הרצויות, ובניית מערכות יחסים של אמון הדדי ושותפות להצלחות בין כל אחת מלקוחותיה באופן המותאם ספציפית לצרכי החברה הלקוחה.

 

מיקור החוץ – שירות מנוהל של ‘אדקו’ עונה על כל האתגרים והצרכים הארגוניים של לקוחותיה בין אם בתמיכה אסטרטגית ותרבות ארגונית משתנה במדינות היעד, בגמישות של הקצאת המשאבים, התמקדות בהתמחויות הארגוניות של החברה הלקוחה, יעוץ פיננסי, ניהול מש”א, מינוף עבודה עם ספק אחד לטובת הורדת עלויות ושיפור רמת שירות ועוד.

 

 

‘אדקו’ ישראל מתמחה בניהול פעילויות ותהליכים עסקיים וטכנולוגיים אשר הועברו לניהולה ע”י החברה הלקוחה. בזכות הניהול הגמיש והמכוון במדויק לצרכיה העסקיים של החברה הלקוחה, מתאפשר ללקוחותיה של ‘אדקו’ להתמקד בליבת התמחותם העסקית ומונע מהם התעסקות מיותרת הגוזלת זמן ומשאבים יקרים!

 

 

‘אדקו’ ישראל, כמובילה את עולם מיקור החוץ והשירותים המנוהלים, רשמה לעצמה מאות סיפורי הצלחה ולקוחות מרוצים, אשר פועלים במודל של מיקור חוץ -שירות מנוהל, החל מחברות סטארט-אפ וכלה בארגונים בינלאומיים גדולים.

שירותיה של ‘אדקו’ מבטיחים הצלחה עסקית והתאמה מדויקת לצרכי הארגון המשתנים בכל שלב ובכל תהליך.

 

 

נשמח להרחיב בפגישה עסקית משותפת.

 

Outsourcing
דילוג לתוכן