מיקור חוץ, שירותי פיירול והעסקה באיחוד האמירויות

נוף מגדלים באיחוד האמירויות

מאמרים בנושא

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
תוכן עניינים

השנה נחתם הסכם שלום היסטורי בין ישראל לאיחוד האמירויות הערביות.

לצד היחסים הדיפלומטיים שהושגו, הכריז ההסכם על שיתוף פעולה עסקי בין המדינות בתחומים רבים, ביניהם תחום האנרגיה, תקשורת, תיירות, כלכלה ועוד. כתוצאה מכך, בעלי עסקים רבים מעוניינים לנצל את ההזדמנויות העסקיות החדשות שנוצרו על מנת להרחיב את פעילותם באיחוד האמירויות הערביות.

שירותי הפיירול, העסקה ומיקור חוץ של ‘אדקו’ מספקים פתרון יעיל המסייע לחברות רבות להתגבר על מכשולים (גם ללא ישות משפטית במקום) משפטיים, אדמיניסטרטיביים ,ניהוליים ותרבותיים הניצבים בדרכם תוך מקסום התועלת הכלכלית והעסקית של חברתם. ׳אדקו׳ מספקת שירותי פיירול, העסקה ומיקור חוץ מקצה לקצה בעשרות מדינות בעולם, כולל גם באיחוד האמירויות הערביות. 

 

מהם המאפיינים הייחודיים של המגזר העסקי באיחוד האמירויות?

אחד המרכיבים יוצא הדופן בדיני העבודה באיחוד האמירויות הינו מנגנון אבטחת השכר WPS (Wages Protection System). ה- WPS נועד לאפשר לממשלת האיחוד לפקח ולהבטיח את זכויותיהם הסוציאליות של העובדים.

המנגנון פותח על ידי הבנק המרכזי של האיחוד, אשר קובע כי תשלום השכר מתבצע באמצעות העברות אלקטרוניות ע״י מוסדות פיננסיים שקיבלו אישור רשמי מאיחוד האמירויות. אי עמידה בדרישות מנגנון אבטחת השכר (WPS) עלול לגרור סנקציות כמו קנסות, שלילת היתרי העסקה ועוד. 

לאור המאפיינים הייחודיים של המגזר העסקי באיחוד האמירויות הערביות, חשוב להסתייע בשירותיה של חברת משאבי אנוש וניהול פרויקטים גלובלית כמו ׳אדקו׳ שלה ניסיון וידע מעמיק בכל הקשור ברגולציות המקומיות ובנוסף הינה בעלת סניפים באיחוד האמירויות שיספקו לכם השירות המבוקש וקשר ישיר עם כל הקורה בשטח.

 

מה מייחד את שירותי הפיירול, העסקה ומיקור חוץ של ׳אדקו׳?

העסקה באמצעות שירותים אלה מאפשרת לחברות להתמקד בכל הניהול המקצועי תוך הימנעות מהתעסקות בבכל המעטפת הנדרשת הכוללת את הצד המשפטי, אדמיניסטרטיבי, ניהולי ותרבותי, ובכך לזכות ביתרונות רבים כגון: חיסכון כספי, שמירה על גמישות עסקית במדינה זרה, חיסכון משאבים וזמן בכל הנוגע להתעסקות עם רגולציות מקומיות, שמירה על עצמאות עסקית ועוד. 

חברת ׳אדקו׳ מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים בכל מדינה בעולם בה תרצנה חברות להרחיב את פעילותן העסקית.

׳אדקו׳ מבטיחה טיפול מלא ומקיף בהיבט האדמיניסטרטיבי תוך עמידה בכל דרישות הרגולציה המקומית. נוכח ניסיונה רב השנים ופריסתה הגלובלית הרחבה של ׳אדקו׳ – יכולה היא להבטיח לחברות ישראליות הגנה מפני טעויות הנובעות מחוסר היכרות עם השוק המקומי.

שירותים אלה מאפשרים ׳אדקו׳ לספק ללקוחותיה חסכון בזמן ומשאבים יקרים ומינוף והתפתחות הפעילות העסקית במדינת היעד במיוחד כאשר מדובר במדינה עשירת נכסים כמו איחוד האמירויות הערביות.

׳אדקו׳ מספקת ללקוחותיה One Stop Shop לכל השירותים המבוקשים במדינות רבות בעולם, החל מהעסקה ישירה, מיקור חוץ, שירותי פיירול, ניהול פיננסי, ייעוץ עסקי, הכנת תוכניות עבודה ועוד.

ההיכרות המעמיקה של ‘אדקו’ עם השווקים המקומיים, אשר כוללים בין היתר היכרות עם הרשויות המקומיות, קשרים עם חברות מקומיות, בעלי מקצוע רלוונטיים בשוק, יכולות איתור מועמדים איכותיים ועוד – כל אלו יספקו ללקוחותיה של ׳אדקו׳ שירותים ברמה הגבוהה ביותר באיחוד האמירויות. 

 

לסיכום

הרחבת פעילות עסקית למדינה כל כך מיוחסת כמו איחוד האמירויות עשויה להיות משימה מורכבת מאוד, במיוחד כשמדובר בהיבט של כוח האדם.  לכן, חשוב לתת לסוגיות אלו התייחסות מקיפה בטרם הכניסה לשוק המקומי החדש.

אמנם מדובר במדינה בעלת מיסוי ורגולציה אטרקטיביים לחברות, אולם לאור העובדה שאין ניסיון ישראלי מצטבר בהפעלת עסקים במדינה זו – מדובר בכר פורה לטעויות עסקיות רבות. ׳אדקו׳ הינה חברת ניהול פתרונות עסקיים גלובלית אשר פועלת ב-66 מדינות בעולם כולל באיחוד האמירויות הערביות.

׳אדקו׳ מעניקה ללקוחותיה (גם ללא ישות משפטית במקום) ייעוץ מקיף ומקצועי במגוון שירותים, לרבות – שיטות העסקה, ניהול אדמיניסטרציה, השמה, עתודה ניהולית, שירותי ייעוץ פיננסי ועוד. בעזרת שירותיה של ׳אדקו׳ תוכל חברתכם להרחיב את פעילותה העסקית באיחוד האמירויות תוך התמקדות במישור המקצועי בלבד.

‘אדקו’ תדאג לכם להכל! חברות יוכלו לפעול באפקטיביות מלאה תוך קבלת בטוחה שחברה בינלאומית מובילה כ-׳אדקו׳ מטפלת עבורן בנושאי האדמיניסטרציה והניהול בכל מדינה בה עסקכם פועל. נשמח לעמוד בקשר.

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
דילוג לתוכן