מיקור חוץ בהודו

תוכן עניינים

בעידן המודרני בו ריבוי מטלות והסחות הינו מנת חלקם של הכלל, מוצאות עצמן חברות רבות קורסות תחת עומס עסקי רב. לא פעם העומס הוא כה גדול, שחברות מחליטות להוציא מטלות ומשימות לגורם חיצוני המתמחה בתחום – שיתפעלן.

כאשר מדובר בחברה אשר פועלת גם מחוץ לגבולות ישראל וברצונה להוציא את ניהול השירותים לחברה חיצונית, מומלץ שתפנה לשירותי מיקור חוץ בחו”ל של ‘אדקו’.

 

מיקור החוץ של ‘אדקו’

חברה המעוניינת להרחיב את עסקיה אל מעבר לגבולות ישראל ולפתוח סניפים ברחבי העולם, עשויה להפסיד זמן חיפוש יקר בשל ריבוי המועמדים או מנגד בשל חוסר במועמדים מתאימים לתפקיד. 

בנוסף לכך התעסקות עם גורמי עבודה בחו”ל עשויה להיות מלווה בבירוקרטיה מרובה, דבר שיעיב על החברה ויקשה על התחלתה במדינה החדשה. ‘אדקו’ מספקת שירותי מיקור חוץ איכותיים שדואגים לכל התהליך מקצה לקצה – מאיתור ומיון המועמדים, החתמה על חוזים וניהול אדמיניסטרטיבי מלא ועד תפעול נושאי השכר ודאגה לזכויות ולתנאים הסוציאליים של העובדים, המשתנים בין המדינות השונות בעולם.

זאת בזכות היותה חברה גלובלית ותיקה ומנוסה מהגדולות בעולם, בעלת 66 סניפים ברחבי העולם, אשר מספקת את שירותי ניהול עסקי מהטובים בתחומה.

 

מהו מיקור חוץ?

מיקור חוץ הינה שיטת ניהול מודרנית שהרעיון המנחה שלה הוא העברת תפעול פעילויות שאינן בסיס פעילותן לחברה חיצונית המתמחה בתחום. שיטה זו מאפשרת לארגון להתמקד בתחום התמחותו ולהשקיע את מירב המשאבים בליבת פעילותה תוך שליטה יעילה על האגפים היצרניים שבה.

שיטת מיקור החוץ הפכה לפופולארית לשימוש בשלהי המאה העשרים, יחד עם התפתחות תעשיית ההייטק, מערכות המידע והכלכלה העולמית. עם התפתחותו של הכפר הגלובלי והירידה בחשיבות המיקום בתחומי השיווק, המימון והייצור, פחת גם הצורך במבנה הריכוזי המסורתי של כלל האגפים תחת קורת גג אחת.

על פי שיטת מיקור החוץ, בסביבה דינאמית ולא צפויה כמו זו המאפיינת את מציאות עולמנו, זמן התגובה של הארגון לשינויים הוא גורם קריטי. בשיטה זו נבחנות כלל פעילויות הארגון ופעילויות שאינן מהוות את בסיס גורמי ליבת הארגון ואשר לה יתרון בשמירתם – מוצאת אל מחוץ לארגון אל קבלן חיצוני, ארגון מומחה, חברות משנה ועוד.

 

מיקור חוץ בחו”ל

מיקור חוץ בחו”ל היא הוצאה של עבודה, משימה או פרויקט לגורם חיצוני שאיננו נמצא בארץ. מדובר בשיטת העסקה, ולא סוג של עבודה ולכן ניתן למצוא מיקור חוץ בכל הענפים בשוק, ללא מגבלת מעבר בין תחומים או בין מדינות.

באמצעות שימוש בשיטת מיקור חוץ יכולה חברה לקבל תוצר סופי בזמן קצר ואינה צריכה להקדיש זמן רב במציאת מועמד לתפקיד הדרוש, כל שעליה לעשות הוא לפנות לספק שירותי מיקור החוץ לצורך האיוש הנחוץ. תהליך הגיוס מקצה לקצה אורך זמן ומשאבים, מאיתור המועמד המתאים ועד להחתמה על חוזה.

כשמדובר בחו”ל לא פעם מדובר בעלויות גבוהות המתלוות להעסקה של עובד מקומי, ואילו העסקה של עובדים במיקור חוץ מחו”ל יכולה לחסוך עלויות העסקה. כמו כן החתמה של עובדים מחייבת עמידה בסטנדרטים של ניכויים, הפרשות וזכויות סוציאליות הקבועות בחוק, אשר צורכים משאבים רבים מצד החברה.

בתקופה של אי-ודאות כלכלית ותחרות חריפה בכל תחום כפי שאנו יודעים כיום, נכון לערוך חשיבה מעמיקה בנוגע להתנהלות העסקית של החברה. כיצד ניתן לבצע תהליכים ביעלות המרבית, תוך הורדת נזקים ועלויות ושיפור התחברות והשירות של החברה.

העברת שיטת עבודה למיקור חוץ למעשה מנתבת את אותם עובדים מקבלי משכורת להגדרה של הוצאה עסקית רגילה, ע”י תשלום לחברה חיצונית במיקור חוץ שזה תחום התמחותה.

 

מיקור חוץ בחו”ל מייעל את ההתנהלות העסקית

 ‘אדקו’ מציעה הזדמנות לייעל את אותם המקומות הנחוצים לכל חברה באופן הדרוש לה, תוך שיפור השירות הניתן ללקוחות הקיימים והפוטנציאליים. מתוך אלפי לקוחותיה של ‘אדקו’ ניתן לומר בוודאות שקבלת שירות End-To-End במיקור חוץ, במיוחד בנושאים שמחוץ לליבת פעילות החברה, הינה תהליך המשיג תוצאות אפקטיביות בטווחי זמן קצרים יחסית. 

כשמדובר בהרחבת פעילות עולמית, וכן החשיפה לשוק הבינלאומי, מגדילה את התחרות ואת הצורך בחסכון במשאבים ועלויות. 

גם כשמדובר בהעסקה לטווח ארוך או בפרויקט ספציפי עם דד-ליין מוגדר, הוצאת השירותים למיקור חוץ בחו”ל של ‘אדקו’ יחסוך לחברתכם את העומס הנלווה וישאיר את מירב המשאבים לעבודות השופטות ולפרויקטים המרכזיים של חברתכם.

ל’אדקו’ סניפים רבים ברחבי העולם ובכל סניף מאגר רחב של מועמדים איכותיים ומקצועיים, דבר אשר יקל על החיפוש במדינת היעד.

לא פעם מקצוע מסוים פחות נפוץ במדינה מסוימת ולכן ‘אדקו’ יכולה לתת את המענה הטוב ביותר ע”י היכרותה המוקדמת עם המדינה. ‘אדקו’ מכירה את החוקים במדינה, השכר המקומי בכל תחום, הזכויות וכדומה.

 

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
מיקור חוץ בהודו

בעשור האחרון היחסים בין מדינת ישראל להודו ממשיכים להתחזק. קשרי המסחר ושיתופי הפעולה באים לידי ביטוי בתחומים רבים, לרבות סחר בתחום נשק, חקלאות, אבנים יקרות,

קרא עוד »
עובדת בלפטופ על רקע ניו יורק
מיקור חוץ בארה״ב

בתקופתנו יש נטייה להתייחס אל העולם ככפר גלובלי. המרחקים הפיזיים מתגמדים ככל שהטכנולוגיה הולכת ומתפתחת. קדמה זו מציבה בפני בעלי העסקים הישראלים אפשרות לנצל את

קרא עוד »
דגל בחריין מתנופף
מיקור חוץ בבחריין

בעקבות חתימת הסכם השלום בין ישראל לבחריין, רבים במגזר העסקי בישראל החלו לבחון את אפשרויות הרחבת פעילותם העסקית לבחריין. בנוסף ליחסים הדיפלומטים שנכרתו, שתי המדינות הכריזו

קרא עוד »
דילוג לתוכן