מיקור חוץ בארה״ב

תוכן עניינים

בתקופתנו יש נטייה להתייחס אל העולם ככפר גלובלי. המרחקים הפיזיים מתגמדים ככל שהטכנולוגיה הולכת ומתפתחת. קדמה זו מציבה בפני בעלי העסקים הישראלים אפשרות לנצל את היתרונות הקיימים בשוק העבודה בכל מדינה בעולם.

ישנן אפשרויות העסקה אשר כוללות השכרת שירותים של בעלי מקצוע רבים בארה״ב, וזאת באמצעות מיקור חוץ. ׳אדקו׳, חברת ניהול פתרונות עסקיים, מעניקה ללקוחותיה שירותי מיקור חוץ בארה״ב. 

מהו מיקור חוץ? 

מה היתרונות של מיקור חוץ? 

מדוע לבצע מיקור חוץ בארה״ב? 

על כל אלו תוכלו לקרוא במאמר הבא!

 

מהו מיקור חוץ בינלאומי?

מיקור חוץ, המכונה גם ״אאוטסורסינג״ (Outsourcing), הוא שיטת ניהול שבבסיסו עומד הרעיון של הוצאת פעילות מסוימת, שאינה ליבת פעילות החברה, לגורם חיצוני.

כאשר חברה מעוניינת לשכור שירות מסוים במדינה אחרת ממדינת הבית שלה, היא יכולה לעשות זאת באמצעות מספר דרכים: היא יכולה לבצע זאת דרך העסקה ישירה של עובדים, דרך התקשרות עם חברת פיירול, ביצוע מיקור חוץ וכדומה.

ע”י הוצאת תפעול פעילות זו אל מחוץ לחברה, מאפשרת לה להתמקד בתחום התמחותה, מונעת התעסקויות בירוקרטיות מורכבות ומאפשרת השקעת מלוא המשאבים הנדרשים לצורך הבטחת הצלחת החברה. 

 

כיצד ניתן לבצע מיקור חוץ בארה״ב?

מיקור חוץ בינלאומי הינו השכרת שירותים של בעלי מקצוע במדינה זרה. על מנת לבצע את ההתקשרות בצורה מוצלחת, יש להתייחס לסוגיות רבות, ביניהן: איכות כוח האדם, התאמת כ”א למשימה, צמצום עלויות, רגולציות מקומיות ועוד.

היות ומדובר בפעולה המבוצעת הרחק מהמגרש הביתי הישראלי, יהיה מורכב עבור אנשי העסקים הישראלים להכיר ולהתמצא בכל הרבדים החוקיים אליהם צריך להתייחס. 

ישנם מספר מצבים בהם חברה ישראלית תרצה לבצע מיקור חוץ בארה״ב. במידה והחברה הקימה פעילות עסקית בחו״ל, יהיה צורך במציאת כוח אדם אשר יבצע עבורה את העבודה באותה מדינה, במיוחד כאשר מדובר בעבודה הדורשת נוכחות פיזית במקום.

 

מיקור חוץ בארה״ב דרך חברת ׳אדקו׳ ישראל

‘אדקו’ הינה חברת ניהול פתרונות עסקיים המתמחה בכוח אדם וניהול פרויקטים הידועה בארץ ובעולם. לחברת ‘אדקו’ מומחיות רבה בהעסקת עובדים בשווקים שונים ברחבי העולם בשל פריסתה העולמית האדירה, בין הפתרונות הרבים המוצאים ניתן למצוא גם שירותי מיקור חוץ. 

מיקור החוץ של ‘אדקו’ ישראל מאפשר העסקה באופן המבטיח ביצוע של העבודה, וכל זאת תוך מתן הגנה ניהולי וחוקית של החברה. בשוק האמריקאי קיימים שירותים שלהם יתרון מקצועי על השוק הישראלי ולכן משתלם יותר לבצע בהם מיקור חוץ דווקא בארה”ב, כדוגמת היבטים הנוגעים בכתיבת תוכנה. 

׳אדקו׳ ישראל מציעה ללקוחותיה הרבים שירותי מיקור חוץ ברחבי העולם, לרבות בארה״ב, כאשר היא משמשת כמעסיקם הפורמלי של העובדים, בעת שהם עובדים בפועל עבור החברה הלקוחה. 

‘אדקו’ מנהלת ודואגת לביצוע הניהול והתפעול של העובדים מקצה לקצה, תוך התייחסות לכל הרגולציות והחוקים המקומיים להם חייבת מבחינת העובדים ומבחינת ניהול הפרויקט. מתוך מגוון רחב של שירותים שיש ל’אדקו’ ישראל להציע ניתן למצוא גם שירותי העסקה, שירותי פיירול (Payroll), שירות מנוהל – מיקור חוץ, שירותי גיוס והשמה גלובליים, שירותי MSP ועוד מגוון פתרונות אשר יתאימו לצרכי חברתכם.

יתרונה של ׳אדקו׳ הוא מובהק – ׳אדקו׳ מסייעת ללקוחותיה הרבים לחסוך בזמן ובמשאבים, ובכך למקסם את תועלתן והצלחתן.

 

לסיכום

מיקור חוץ הינו הוצאה של פעולות ושירותים מחוץ לגבולות החברה, ע”י העסקתן דרך חברת ‘אדקו’ לצורך הקלה על תפקוד החברה ו/או כאשר תחום העיסוק המוגדר אינו תחום מומחיותה של החברה. מיקור חוץ מאפשר לעסקים ישראליים להעסיק עובדים מקצועיים בארה״ב, ועל ידי כך לנצל את יתרונותיהם היחסיים של השווקים המקומיים ללא צורך בהכרת החוקים והחובות המקומיות הכרוכות. 

חברת ׳אדקו׳ ישראל הינה חברת פתרונות עסקיים גלובלית הפועלת ב-66 מדינות ברחבי העולם.

חברות ישראליות רבות מרחיבות את פעילותן העסקית לארצות הברית ומייעלות את פעילותן בעזרתה של ‘אדקו’ ישראל, המתאימה את שירותיה ככפפה ליד עבור צרכיה העסקיים של לקוחותיה. 

 

צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
דילוג לתוכן