למה יצירתיות היא חלק בלתי נפרד מניצוץ החיים האנושי?

תוכן עניינים

קמתם לבוקר חדש.

לא תמיד יש שינויים גדולים מהיום שעבר , אבל נוכחנו לראות שהשגרה מבורכת והיא הרבה יותר טובה ממצבים אחרים שלא נרצה להתמודד איתם.

 

חשיבה יצירתית

המציאות החדשה שלנו, עם כל משבר הקורונה שנוסף לצרותינו האישיות והמדיניות, כל אחד לעצמו, לימדה אותנו דבר שאחרי הכל ידענו אבל לא באמת יישמנו – וזה שבסופו של יום צריך להודות על הדברים הפשוטים בחיים – על הבריאות, על המשפחה, הגג מעל לראש, ועל עוד מיליון דברים שכל אחד עם עצמו יכול למצוא מספיק דברים להודות עליהם, ברוך השם.

מה שמורגש כיום בעיקר הוא הצורך ביצירתיות לצורך שיפור המצב.

מה הכוונה ביצירתיות, אתם שואלים?

יצירתיות למעשה באה לידי ביטוי באופן שבו אנשים חושבים מחוץ לקופסא. בימינו השתנו הרבה נורמות שהיו ברורות מאליהן עד לפני כמה חודשים… ללכת לקניון, מערכות חינוך פעילות, היה ברור לנו שאפשר ללכת לפגוש חברים ולבקר את המשפחה, לתת ולקבל חיבוקים מאנשים אהובים, ועוד.

 

יצירתיות אנושית – כיצד היא מתבטאת?

היצירתיות האנושית באה לידי ביטוי בימים אלו בתחומים רבים. מן הסתם שבתחום ה-Life Science  והפרמצבטיקה ישנה תחרות יצירתית מובנת לצורך מציאת החיסון וכנלווה לכך יתר הדברים הקשורים בנושא.  אך לא רק בתחומים אלו ישנה עליה ביצר היצירתיות.

עוד הרבה לפני תקופה הזויה זו שעוברת על העולם כולו ומשרה מעין סולידריות ושיתופיות אדירה על כל אומות העולם, הייתה תמיד קיימת הנחה כי אנו מפספסים הרבה מהחוויות הרגשיות הנהדרות שניתן להרגיש כבני אנוש.

ההבנה העמוקה שהעולם הזה הוא בעצם רק דרך מעבר ואנחנו נמצאים פה בעולם הזה עם הגוף שלנו לזמן מוגבל, וחשוב שנרגיש את הדברים העמוקים שהנפש יכולה לחוש בזמנה השאול בעולם.

 

הזנה נפשית קבועה – מדוע היא חשובה?

אהבה ונתינה – הם דברים שכל אחד מאיתנו יכול לעשות לפי יכולתו הנפשית והחומרית, אולם כל כך חשוב לעשותם ברמה יומיומית, אפילו אם במידה הקטנה ביותר.

למה חשוב שזה יתבצע ברמה היומיומית?

מאותה סיבה שהגוף שלנו זקוק למים ברמה היומיומית – כך גם הנפש שלנו זקוקה להזנה קבועה. הנפש היצירתית שלנו חשה צורך קיומי לתת ולאהוב.  בנושאים אלו, היצירתיות באה לידי ביטוי באופן החזק ביותר שלנו בעולם. 

חשיבה מחוץ לקופסא שבאה לידי של איך לשמח את האחר, איך אפשר לתת ולעזור, איך אפשר להקל על מישהו אחר שאולי התקופה הזו עוברת עליו קצת יותר קשה מאשר עלינו. פה היצירתיות שלך הוא הכוח המניע של הנפש בעולם.

 

“היה האדם שהיית רוצה לפגוש” – קו מנחה לחיים

כיום, בדגש רב יותר מזמני שגרה, אנשים חושבים איך לשמח אנשים זרים להם לחלוטין – אם זה ברמת הסיוע לזקנים, אוכל לנזקקים, קשב רב יותר לאנשים שמתמודדים עם חיים קשים ולא תמיד מדברים על כך עם האנשים ולו הכי קרובים להם.

תמיד האמנתי שהמוטו שלנו לחיים צריך להיות – תהיה האדם שהיית רוצה לפגוש באותו רגע נתון. אנחנו לא יודעים מה עובר על אנשים אחרים. גם אם הם נראים לנו הכי מאושרים בעולם, ברגע שהם סוגרים את הדלת של ביתם יכול להיות שהם בוכים על מר גורלם ומתפללים שמישהו שם למעלה ישמע אותם .

אנחנו פוגשים “מלאכים” מדי יום ואנחנו אפילו לא פעם ה”מלאכים” הללו עבור אנשים אחרים.

זרקו חיוך,

אמרו מילה טובה,

תכתבו את אשר על לבבכם.

תנו לרכב בכביש לעבור את הנתיב לפניכם,

היו יצירתיים עם מתן האהבה שלכם גם בדרכים הכי פשוטות המצוינות מעלה.

נוכח התמחותה הרבה בפתרונות עסקיים וניהול משאבי אנוש, ‘אדקו’ ישראל שמה דגש על הפרט ודואגת להעצימו במידה הגבוהה ביותר. משאבי האנוש הם למעשה ליבת הארגון ויצירתיותם, רעיונותיהם, כוחם לפעולה, הם אלו המובילים את הארגון קדימה ולמעלה.

קבוצת ‘אדקו’ הינה חברה גלובלית שהנהלתה יושבת בציריך שבשוויץ ואילו ‘אדקו’ ישראל הינה הנציגה הישראלית שמספקת פתרונות עסקיים לחברות ישראליות וזרות בארץ ובעולם. ל’אדקו’ פריסה עולמית של סניפים ב-66 מדינות ברחבי העולם ולה שירותים מותאמים לצרכיה השונים של לקוחותיה.

מתוך המגוון המוצע ב’אדקו’ ישראל, ניתן למצוא בין היתר שירותים כגון; שירותי פיירול, פתרונות העסקה, שירותי גיוס והשמה גלובליים, ניהול פיננסי וייעוץ של CFO, סקרי שוק, ניהול משאבי אנוש, השמת בכירים ועוד. 

‘אדקו’ רואה את הצלחת לקוחותיה כהצלחתה שלה, כי בסופו של יום כל ארגון מורכב מסך כל חלקיו, והם אנושיים.

צרו קשר עוד היום וספרו לנו על הפרויקט שלכם להרחבת העסק בחו”ל! 

נשמח לסייע להצלחתכם!  

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
 

המאמרים החמים

מיקור חוץ בהודו

בעשור האחרון היחסים בין מדינת ישראל להודו ממשיכים להתחזק. קשרי המסחר ושיתופי הפעולה באים לידי ביטוי בתחומים רבים, לרבות סחר בתחום נשק, חקלאות, אבנים יקרות,

קראו עוד >>
דילוג לתוכן