חברת השמה לחברות הייטק

תוכן עניינים

על תפקידה של חברת השמה לחברות הייטק

בעת האחרונה עולה השימוש בגיוס עובדים באמצעות חברת השמה לחברות הייטק בינלאומיות. עולם ההייטק הופך במידה רבה לשוק עבודה בינלאומי כאשר חברות רב לאומיות גדולות הולכות בעקבות העובדים האיכותיים ברחבי העולם כולו. מכיוון שגובה השכר והתנאים הסוציאליים שונים ממקום למקום במקרים רבים לחברות ההייטק הגדולות משתלם לגייס עובדים מקצועיים בישראל ולשלם להם ברמת שכר ישראלית במקום אמריקאית או מערב אירופית.

גיוס עובדים מיומנים

ענף ההייטק הבינלאומי תמיד סובל ממצוקה של כוח אדם משכיל, מנוסה, ואיכותי. לכן במקרים רבים בהם יש דרישה גדולה לעובדים מיומנים, החברות פונות לשירותי חברות השמה הייטק בכירים. במקום להתעסק עם גיוס העובדים בעצמם החברות עושות מיקור חוץ למחלקות הגיוס וההשמה. חברות השמה הייטק בכירים יכולות להיכנס למשא ומתן פרטני מול עובדים עם סל כישורים ספציפי שחברת האם נדרשת ליכולותיהם. החברה יכולה להציע מגוון תנאי עבודה ושכר משופרים על מנת לתפוס את העובדים האיכותיים בשוק.

עבודה בחוץ לארץ

במהלך פעילותה של חברת השמה לסטארט אפ היא יכולה להציע לעובדים מוכשרים ישראלים עבודות בחברות הייטק ישראליות ורב לאומיות עם סניפים בארץ. חברת השמה לסטארט אפ יכולה גם לייצג חברות ללא סניפים ישראלים שמגייסים עובדים לעבודה מרחוק או בריילוקיישן לארצות בהם החברות מפעילתה מרכזי מחקר ופיתוח.

אופן גיוס עובדים

חברת השמה לחברות הייטק מבינות שאין פרופיל יחיד למועמדים למשרה ספציפית. פירמידת המקצועות משתנה כל העת וכך גם מקורות ואופני הגיוס. כיום ישנה גמישות מסוימת בכל הנוגע להשכלה ודרישות הסף. הדבר החושב ביותר הוא ניסיון אפקטיבי ויכולת למידה מהירה וכישורי פתרון בעיות טכנולוגיות. חברות השמה להייטק מומלצות משתמשות במודלים חדשים לסינון המועמדים למשל מבחני השמה פרקטיים לקביעת מידת ההתאמה של כל מועמד למשרה הספציפית אליה הוא מתמיין.

חברת השמה לחברות הייטק וותיקה ומנוסה

מבין חברות השמה להייטק מומלצות מומלץ להכיר את אדקו ישראל. החברה הינה הנציגה הישראלית של קבוצת אדקו העולמית שמוכרת כאחת החברות המובילות בעולם לפתרונות עסקיים ושירותי השמה מתקדמים. לחברת אדקו ישראל ניסיון רב לגיוס עובדים ישראלים מיומנים בארץ ובחוץ לארץ כלל רילוקיישנים ומיקור חוץ. החברה מעניקה שירותים מגוונים בתחומי משאבי אנוש וניהול פרויקטים אשר כוללים פתרונות העסקה, סקרי שוק, ניהול פיננסי, השמת בכירים וניהול משאבי אנוש.

Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook