ויזת עבודה לקנדה

תוכן עניינים

כל מה שרצית לדעת על ויזת עבודה לקנדה

ויזת עבודה לקנדה הפכה למצרך מבוקש בקרב עובדים מרחבי העולם. קנדה נחשבת לאחת הכלכלות העשירות והחזקות בעולם ורמת החיים של עובדים מיומנים בקנדה גבוהה במיוחד. לקנדה מדינות הגירה ליברלית מאוד, דבר שמביא לגיוון גדול במשאב האנושיים המקצועיים במדינה.

שוק עבודה מגוון ומלא בהזדמנויות

שוק העבודה הקנדי פותח אפשרויות במגוון רחב של מקצועות ומאפשר מדיניות הגירה פתוחה כאשר עובד מיומן מתקבל לעבודה בחברה קנדית או בחברה בינלאומית מקומית, קל לו מאוד לקבל ויזת עבודה לקנדה דרך מקום העבודה.

סוגים שונים של אישור עבודה בקנדה

בקנדה ישנם סוגים שונים של אישורי עבודה. אישור עבודה פתוח מאפשר למי שקיבל ויזת עבודה לקנדה לעבוד אצל כל מעסיק כשיר ולגיטימי בהתאם לתנאים המוגדרים בחוקי ההגירה. למשל בני זוג של עובדים שקיבלו היתר עבודה או עובדים צעירים של תכניות שהממשלה רוצה לקדם. הסוג השני של ויזת עבודה בקנדה הוא עם אישור עבודה ספציפי למעסיק. בבקשה זו פקידי ההגירה לוקחים בחשבון את ההשפעה של כניסת המועסק על המשק במדינה. כאשר מחלקת ההגירה מעריכה שהעובד יתרום בעבודתו למשק הקנדי, אזי היא תאשר לו ויזת עבודה בקנדה.

מחסור בעובדים מקומיים

למעשה במקרים המעסיק הקנדי נדרש להוכיח שאין בנמצא עובדים מקומיים עם סט הכישורים הנדרש למילוי התפקיד. המעסיק נדרש להוכיח שחיפש ולא מצא עובדים מקומיים מתאימים. הדרישה להוכחת החיפוש קשורה לאופן הגדרת התפקיד ומהם הדרישות מבחינת השכלה ומיומנויות, הנדרשות לשם ביצועו בהצלחה. כאשר החברה יכולה להציג נתונים סטטיסטיים, לגבי המחסור המקומי לכישורי התפקיד, הדבר יקל עליה לקבל אישור עבודה לעובד החדש. כאשר מתקבל האישור של עובד במקצוע במחסור בקנדה הדבר מאפשר להתקדם במהירות למסלול הגירה מהיר תוך קבלת מעמד של תושב.

ויזת עבודה לקנדה עם חברת השמה לחברות הייטק וותיקה ומנוסה

מבין חברות השמה להייטק מומלץ להכיר את חברת אדקו ישראל. החברה הינה הנציגה הישראלית של קבוצת אדקו העולמית שמוכרת כאחת החברות המובילות בעולם לפתרונות עסקיים ושירותי השמה מתקדמים. לחברת אדקו ישראל ניסיון רב לגיוס עובדים ישראלים מיומנים בארץ ובחוץ לארץ כלל רילוקיישנים ומיקור חוץ. החברה מעניקה שירותים מגוונים בתחומי משאבי אנוש וניהול פרויקטים אשר כוללים פתרונות העסקה, סקרי שוק, ניהול פיננסי, השמת בכירים וניהול משאבי אנוש.

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
דילוג לתוכן