השירותים שלנו בחו”ל

“הרחבת העסק שלכם – לכל מקום בעולם”
חברות ישראליות שמעוניינות להתרחב במדינות בחו”ל ימצאו
את המפתח להצלחה ב’אדקו’. 

‘אדקו’ ישראל מספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים עסקיים המעניקים ערך מוסף רב ללקוח. בזכות פריסתה העולמית של קבוצת ‘אדקו’ במעל 60 מדינות ברחבי העולם וכן נוכח ניסיון של מעל 30 שנות פעילות בישראל, ביכולתה של ‘אדקו’ ישראל לספק פתרונות מלאים הכוללים שילוב בין המוצרים השונים אשר מאפשרים ללקוח לקבל את כל מטריית השירותים תחת גג אחד בהתאם לצרכיו העסקיים.

‘אדקו’ ישראל מעניקה שירותים מגוונים בתחומי משאבי אנוש וניהול פרויקטים ללקוחות ישראליות וזרות בישראל.  בין השירותים ניתן למצוא פתרונות עסקיים רבים כגון: שירותי מיקור חוץ – שירות מנוהל, שירות מיקור חוץ ל-D&R במזרח אירופה, שירותי העסקה, שירותי פיירול, שירותי גיוס והשמה גלובליים, שירותי MSP (Master Services Provider) , שירותי ניהול כספים ושכר הכוללים בקרה תקציבית ובניית דוחות חודשיים ותקופתיים, ועוד מגוון רחב של שירותים המותאמים לצרכי הלקוח.

נוכח עוצמתה והקשרים הגלובליים הייחודיים הנובעים מפריסתה ברחבי העולם, ניתנות ל’אדקו’ ישראל הזדמנויות רבות לסייע ללקוחותיה להתפתח, לרכוש קשרים והזדמנויות עסקיות ולהתקדם בתחומם הן בארץ והן בעולם.

תהליך העבודה ב’אדקו’ הינו ממוקד בצרכיו הייחודיים של הלקוח תוך שימת דגש על תקשורת גבוהה וליווי מקצועי צמוד. 

שירותי העסקה

חברת ‘אדקו’ ישראל הינה חברת הפתרונות העסקיים המובילה בתחום משאבי אנוש וניהול פרויקטים. עם ידע מעמיק ושימוש במערכות מתקדמות, חברת ‘אדקו’ ישראל יכולה לסייע לחברתכם לממש את מלוא הפוטנציאל העסקי שלה! 

שירותי ההעסקה שלנו כוללים חבילה רחבה של שירותים המשלבים גיוס ופיירול תוך התמקדות בצרכיו הספציפיים הנדרשים ללקוח. שירותי ההעסקה שלנו יכולים להיות קבועים, זמניים, לטווח קצר או ארוך, מקומיים או בינלאומיים! 

שירותי פיירול (Payroll)

שירותי הפיירול של ‘אדקו’ מכילים את כלל ההיבטים הדרושים במסגרת ניהול משאבי אנוש וניהול כספי, הכוללים: הכנת המשכורות וכל התשלומים הנלווים לשכר, ניהול חופשות, מחלות, פנסיות, זכויות סוציאליות שונות ועוד. 

חברת ‘אדקו’ מנהלת ומוציאה לפועל את כלל התשלומים הנדרשים, כגון: תשלומי מיסים, תשלומים לחברות הביטוח והקרנות וכו’.

‘אדקו’ מנהלת עבור לקוחותיה את חבילות ההטבות החברתיות הנדרשות ומתנהלת בשמם מול הגופים הרלוונטיים, תוך כדי מעקב צמוד אחר ביצועיהם. 

במידת הנדרש, ביכולתה לדאוג לכל הצרכים הלוגיסטיים של עובדי החברה, כמו: השכרת רכבים, שירותי טלפונים ניידים, מחשבים ניידים, ארוחות, הסעות ועוד.

מיקור חוץ שירות מנוהל

“העסקת כוח אדם איכותי, מקצועי ומיומן”

‘אדקו’ ישראל מספקת שירותי מיקור חוץ איכותיים, גמישים ומותאמים אישית לצרכי לקוחותיה. באפשרותנו לספק לחברתכם מגוון רחב של שירותי ההעסקה שיכולים להיות קבועים או זמניים, לטווח קצר או ארוך, מקומיים או בינלאומיים!

מיקור החוץ של ‘אדקו’ יחסוך לכם השקעה רבה של זמן ומשאבים ותאפשר לחברתכם להתמקד בליבת פעילותכם העסקית. 

העובדים שלכם, העבודה שלנו.

שירותי גיוס והשמה גלובליים

“מציאת המועמדים הראויים ביותר”

הארגון שלך הוא נכס חשוב. המשאב האנושי הוא אחד הגורמים המשפיעים ביותר בארגון יש להתייחס אליו ברצינות. מציאת המועמדים הטובים והמתאימים ביותר לתפקיד הנדרש איננה משימה פשוטה, אך הינה חשובה, חוסכת במשאבים ומונעת תחלופת עובדים יקרה אשר
עלולה לפגוע בארגון.

בעזרת צוות מומחי הגיוס שלנו ב’אדקו’, אנו מעניקים שירותי גיוס והשמה איכותיים בכל מקום בעולם. הצוות שלנו יספק מענה מקצועי וצמוד אשר ילווה אתכם לאורך כל התהליך בתוך התמקדות בצרכי העסק ושאיפותיו. 

באמצעות הכלים המתקדמים ביותר בשוק ומיטב מומחי הגיוס, ‘אדקו’ יכולה לספק עבודה משותפת מיטבית לצורך מציאת המועמדים המתאימים ביותר עבור חברתכם וכך להקים
את צוות החלומות המיוחל.

MSP ספק שירות מנוהל

ספק שירות מנוהל (נקרא גם Master Service Provider) הינה חברה אשר מנהלת את כלל שירותי משאבי האנוש לחברה הלקוחה, (כגון: תעסוקה ארוכה/ קצרה, פרויקטים של מיקור חוץ, שירותי שכר, גיוס וכדומה) ואחראית על ניהול השירות מקצה לקצה ברחבי העולם במספר רב של מדינות, אפילו במדינות בהן אין לחברה הלקוחה ישות משפטית.

שירות מנוהל מתאים לחברות ישראליות, עם או בלי ישות משפטית בחו”ל, המעוניינות לפתח את עסקיהן ו / או למכור את מוצרי / שירותי החברה שלהם בחו”ל. 

ספק שירות מנוהל הינה אחת הדרכים היעילות והחסכוניות ביותר לעסק
לצורך ניהול כוח האדם שלו מעבר לים.

אם חברתכם מעוניינת להתרחב בעולם – תוכנית שירות מנוהל הופכת לחיונית עבורך במידה וספק השירות המנוהל הינה חברה גלובלית בעצמה.

‘אדקו’ הינה ספקית שירות מנוהל עולמי מהמובילות בעולם, אשר מספקת שירות ברמה גבוהה נוכח ניסיונה הרב בתחום ניהול הפרויקטים ומתן פתרונות עסקיים.