הקמת חברה בארה״ב

משרדים במגדלים בארה"ב

מאמרים בנושא

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
תוכן עניינים

ישראלים רבים מעוניינים לפתח את עסקיהם בארה״ב. הקמה וניהול עסק בישראל הוא דבר מורכב ולעיתים אף קשה, במיוחד בהתחשב ביוקר המחייה והרגולציה הכבדה. לכן, באופן טבעי, בעלי עסקים רבים פונים לשוק האמריקאי שם התנאים לעיתים עדיפים מבחינה עסקית.

היתרונות מתבטאים בדרך כלל בקלות הקמת והפעלת עסק מבחינה בירוקרטית, גובה המס המוטל, כמות המשאבים הנדרשים ועוד. השאלה המרכזית שמלווה בעלי עסקים ישראלים רבים נוגעת לכדאיות הקמת חברה בארה״ב בעת הרחבת הפעילות העסקית. 

חברת ׳אדקו׳ ישראל מספקת ללקוחותיה שירותים רבים אשר חוסכים עבורם את הצורך בהקמת ישות משפטית במדינת היעד ומאפשרת להם לפתח את עסקיהם בכל מדינה רצויה בעולם. 

האם כדאי לפתוח חברה בארה״ב? מהן החלופות?

על נושאים אלו תוכלו ללמוד במאמר הבא!

 

מהם היתרונות בהקמת חברה בע״מ בארה״ב?

באופן הגיוני למדי, הנטייה של בעלי עסקים ישראלים, במיוחד אם הם פועלים בישראל במסגרת חברה בע״מ, היא לפתוח חברה בע״מ בארה״ב. רבים בוחרים להתאגד במדינות כמו דלוואר – שם דיני החברות מאוד נוחים לבעלי עסקים והמיסים המדינתיים נמוכים יחסית.

להקמת חברה בע״מ ישנם יתרונות רבים. למשל, חברה בע״מ מגבילה את אחריות בעלי מניותיה ומגינה עליה במישור המשפטי. בנוסף, חברה בע״מ מוגנת מבעלי המניות במידה ואחד מהם מבצע פשע, פושט רגל או נפטר חס וחלילה.

למרות היתרונות בהקמת חברה בע״מ, הפעלת חברה במדינה זרה מוסיפה אתגרים גדולים עבור בעלי עסקים אשר מרכז פעילותם בישראל, ועל כן חשוב להכיר גם את המגבלות.

 

מהם החסרונות בהקמת חברה בארה״ב?

בראש ובראשונה, להקמת חברה ישנן עלויות כספיות גבוהות. כתוצאה מכך, במידה ולעסק הישראלי אין כמות הון גדולה מספיק או צפי להכנסות שוטפות גבוהות – מומלץ לשקול החלטה זו מחדש. 

שנית, ככל שחוסר הוודאות גבוה יותר, כך היתרונות בהקמת חברה פוחתות. עסקים ישראלים הפועלים בארה״ב צריכים לשמור על גמישות וזריזות עסקית. במידה ומדובר בתקופה בלתי יציבה, כמו ימים אלו בעקבות מגפת הקורונה – לא מופרך שיהיה צורך במכירת החברה במקרה של הפסקת פעילות, דבר המעכב את היציאה מהמדינה. 

שלישית, בעלי עסקים רבים מעוניינים לבחון את היתרונות בין כמה מדינות שונות, ולעתים פועלים במספר מדינות במקביל כדי לבחון את השטח. במצב שכזה, מומלץ להמתין עם הקמת חברה עד לקבלת החלטה סופית על זהות המדינה בה העסק יפעל. 

הקמת חברה, אשר מחייבת את בעלי העסקים להיכנס לעובי הקורה של הדין המקומי בכל מדינה, מהווה החלטה שיש לשקול בכובד ראש. 

 

מה החלופה להקמת חברה?

ניתן למנוע את כלל החסרונות לעיל, לרבות הסתת משאבים לסוגיות משפטיות, פיננסיות ותפעוליות במדינה זרה בעזרת שירותיה של ׳אדקו׳ ישראל – חברה גלובלית העוסקת בניהול פתרונות עסקיים ומשאבי אנוש. ׳אדקו׳ מסייעת ללקוחותיה הכוללים חברות ישראליות וזרות כאחת, להתמודד עם נושאים הקשורים ברגולציה, גיוס כוח אדם, פתרונות העסקה, ניהול כספים, ועוד מגוון רחב של שירותים. 

׳אדקו׳ מספקת לעסקים בישראל פתרון ניהול של פעילותם העסקית בארה״ב, ובכך מאפשרת להם להישאר בארץ ולנהל בקלות את העסק בארה״ב, ללא צורך בהימצאות פיזית במקום! במיוחד כיום, בעידן הקורונה בו ישנם מגבלות משמעותיות של טיסות בין מדינות, ‘אדקו’ בהיותה חברה גלובלית מאפשרת התגברות על מכשולים עסקיים רבים.

 

כמה מילות סיכום

כמו לכל דבר בחיים, להקמת חברה ישנם יתרונות וחסרונות. חשוב לשקול החלטה בדבר הקמת חברה בכובד ראש טרם הקפיצה למים העמוקים. מומלץ לשקול חלופות אשר יכולות לחסוך את הצורך בהקמת חברה וכך גם לחסוך עלויות משמעותיות. חברת ‘אדקו’ ישראל מתמחה מתן פתרונות עסקיים ומשאבי אנוש לעסקים בכל רחבי העולם.

ל׳אדקו׳ העולמית סניפים ב-66 מדינות בעולם, לרבות בארה״ב. במסגרת שירותיה הרבים ניתן לקבל ייעוץ פיננסי נרחב, שירותי השמה, גיוס והעסקה, ניהול אדמיניסטרטיבי ושירותי פיירול, ייעוץ בנושאי רגולציות מקומיות ועוד שירותים רבים שיכולים לסייע לעסק שלכם להצליח בארץ היעד.

חברת ׳אדקו׳ ישראל חוסכת מחברות את הצורך בהקמת חברה בארה״ב, ועל ידי כך, לחסוך בהוצאות תפעוליות ומנהלתיות משמעותיות. ׳אדקו׳ מתאימה את שירותיה ככפפה ליד עבור לקוחותיה מסביב לעולם לפי צרכיהם העסקיים הייחודיים.

צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
דילוג לתוכן